Yüze Yağ Enjeksiyonu İle Yüz İfadem ve Gülmem Değişir Mi?

Hiç istemesek de yüzümüzde zamanla kırışıklıklar, göz altı ve şakak bölgelerinde çökmeler veya istenmeyen yara izleri oluşabilmektedir. Bunun yanında burun, dudak ve çenelerimizin yapılarının daha çekici olmasını da isteriz. Yüzde bulunan kırışıklıklar, yara izleri gibi etkenlerin kapatılması ve yüzümüzde dolgunlaştırmak istediğimiz bölgelere yağ enjeksiyonu ile yapılan tedavi yöntemi yüze yağ enjeksiyonu olarak tanımlanmaktadır.

Yüze Yağ Enjeksiyonu Operasyonunun Etkileri

  • Kısa süreli olarak yağ enjeksiyonu uygulanan bölgede kızarıklıklar oluşabilir.
  • Operasyon sonrası kısas süreli sızılar hissedebilirsiniz. Sizi yoracak ciddi ağrılar meydana gelmeyeceği için bu ağrıları hafif ağrı kesiciler ile kolayca atlatabilirsiniz.
  • Bölgeye yağın homojen olarak enjekte edilmemesi durumunda şişlikler görünebilir. Basit masajlar ve ödem gidericilerle bundan kolayca kurtulabilirsiniz.
  • Operasyon sonrası ilk gün nadiren de olsa ödem, morluk ve şişliklerin oluşma ihtimali nedeniyle dinlenmeniz tavsiye edilir sonrasında sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.
  • Yüze yağ enjeksiyonu uygulaması enjektör ile yapıldığından uygulanan bölgede kesik açılmamakta ve iz kalma problemi yaşanmamaktadır.

Görüldüğü üzere yüze yağ enjeksiyonu operasyonları doğru tekniklerle yapıldığında neredeyse olumsuz etki oluşturmamaktadır denilebilir. Zaten cildinize istediğiniz şekli vermek için yapıldığından herhangi bir soruna sebebiyet vermemesine dikkat edilmektedir. Yüze yağ enjeksiyonu operasyonu sonrası istediğiniz yüz ifadenize kavuşabilir ve gülüşünüzü de güzelleştirebilirsiniz.

Daha Güzel Bir Yüz ve Gülüşün Maliyeti

Yukarıda belirtildiği üzere yağ enjeksiyonu ile yüz estetiği uygulamaları bizler için daha düzgün ve çekici yüz hatları oluşturmaktadır. Yüz enjeksiyonu uygulanacak bölge ve enjekte edilecek yağ miktarı başta olmak üzere birçok etkene bağlı olarak değişim gösteren yüz estetiği fiyatları için doktorunuza danışmak en doğru yol olacaktır. Zira yüze yağ enjeksiyonu yaptıranlar da kendi uygulamaları dışında fiyat konusunda fikir veremeyeceklerdir. Yüz estetiği fiyatları belirtilen etkenlere bağlı olarak değişmekle birlikte güzel bir yüz ve gülüşe sahip olabilmek için katlanabileceğimiz maliyetlerdir. Ayrıca yüze yağ enjeksiyonu fiyatları için bilinmesi gereken bir diğer husus da estetik kapsamında olduğu için gerek devlet gerek özel hastanelerde yapılan operasyonlar için SGK tarafından karşılanmadığıdır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL