Yüz ve Boyun Germe Ameliyatı İçin Bilinmesi Gereken 5 Kural

Zamanın acımasızlığının sonucu olarak cildimizde meydana gelen bazı değişimler olur. Bu değişimlere karşı koymak güçtür. Bakımlı olarak bu sonuçları biraz daha ileriki yaşlara ertelense de tamamen engellemek mümkün olmuyor. Günümüzde bu durumlarda bazı dokunuşlar tercih edilebilmektedir. Özellikle bu işin ehli kişiler tarafından birçok operasyon gerçekleştiriliyor.

Sürekli açıkta kalan ve her türlü duruma maruz kalan yüzümüz ve boynumuzun özellikle daha genç görünmesini isteriz. Bu bölgelerde yaşanan kırışıklıklar ve sarkmalar için yüz ve boyun germe operasyonları yapılıyor. Üstelik bu operasyonlar eskiye oranla çok daha profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor ve iyileşme süresi de oldukça kısa. Bu sayede çalışan insanlar için de imkansız olmaktan çıkıyor bu operasyonlar.

Yüz ve Boyun Germe Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

  1. Yüz ve boyun germe ameliyatlarında en çok merak edilenlerden biri bu ameliyatlar için yaş sınırlamasının olup olmadığıdır. Aslında bu operasyon için bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Profesyoneller tarafından operasyon gerekli görüldüğü her yaşta yapılabilmektedir.
  2. Bir diğer merak edilen ise bu operasyonun kişiyi ne kadar yıl öncesine götüreceğidir. Bu operasyonu yaptıran ve sonucu eski resimleri ile karşılaştırılan kişilerin çoğunluğunda 10 yıl kadar bir gençleşme gözlenmiştir.
  3. Yüz estetiği sonrası kavuşulan görüntünün kalıcılığı da merak edilen konular arasında. Bu görüntünün yaklaşık olarak 10 yıl kalıcı olması beklenir. Fakat kişinin yaşam şartları bu süreyi kısaltabilir. Kalıcılık süresini uzatmak için cildimize iyi bakmamız gerekiyor.
  4. Yüz ve boyun germe operasyonu geçiren kişilerin hastanede kalma süresi ise bir iki gün sürebilmektedir. Yüzün tamamen eski haline dönmesi ise maksimum iki haftayı bulmaktadır.
  5. Başarısız ya da istenmeyen sonuçlar veren operasyonların düzeltilmesi de yine mümkün.

Yüz ve Boyun Germe Ameliyatından İz Kalır mı?

Yüz ve boyun germe operasyonu düşünen kişilerin en çok edildiği nokta ise yüzlerinde ameliyata dair bir iz kalıp kalmayacağıdır. Gelişen plastik cerrahi sayesinde bu işlemler çok küçük kesiklerle gerçekleştirilebiliyor. Bu kesikler operasyon yapılan bölgeye göre saçların altında ya da kulak arkasında konumlandırılıyor. Operasyondan sonra bu izler tamamen iyileşiyor ve bu sayede hiçbir görüntü kirliliği oluşmuyor.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL