Yüz ve Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları 2020’de Ne Kadar Oldu?

Yüz ve boyun insanın doğduğu andan itibaren dış etkilere maruz kalan bir bölgesidir. Cildi diğer bölgelere daha çok bozulmaktadır. Aynı zamanda yıllar içerisinde kilo alıp vermelere ve yaşa bağlı olarak bu bölgelerde kırışıklıklar, sarkmalar meydana gelir. Sürekli görünen bir bölge olması sebebi ile de özellikle kadınların tahammül edemediği deforme alanlarıdır. Bu alanlarda oluşan deformasyonlar için yüz ve boyun germe operasyonları gerçekleştirilmektedir. Yüz ve boyun germe operasyonları sonucunda daha gergin ve daha genç bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Her yaş grubu tarafından tercih edilen bu uygulamalar son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Bunun sebebi de plastik cerrahide olan gelişmelerin çok olumlu sonuçlara yol açmasından kaynaklanmaktadır.

Yüz ve Boyun Germe Fiyatları

Yüz ve boyunda oluşan deformasyonları olanların oldukça fazla tercih ettiği germe operasyonları için herkesin merakını uyandıran konu ise fiyatlarıdır. Yüz gerdirme fiyatları birçok etkene göre değişmektedir. Bu konuda sabit bir fiyat yoktur. Ameliyatın yapıldığı yer özellikle fiyat konusunda oldukça etkilidir. Tecrübeye ve bölgeye göre ameliyatı yapan birim fiyat politikası uygulamaktadır. Aynı zamanda ameliyata konu olan yüz ve boyunun deformasyonunu gidermek için uygulanacak olan uygulamalarda deformasyonun yoğunluğuna bağlı olduğu için bu durumda yüz ve boyun germe ameliyatı fiyatı etkileyecektir.

Ameliyat olacağınız yeri belirlemeden önce yüz ve boyun bölgeniz için muayene olabilir ve farklı yerlerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat konusunda bütçenizi düşünürken aynı zamanda ameliyatı yapacak olan kişinin tecrübesini de pas geçmemeniz istediğiniz sonuçları almanız konusunda oldukça önemlidir.

Erkeklerde Yüz ve Boyun Gerdirme Fiyatları

son zamanlarda erkeklerde en az kadınlar kadar görünüşlerine önem veriyorlar. Bunun için yüz ve boyun bölgesinde sarkma ve kırışıklık problemi yaşayan erkeklerde gerdirme operasyonlarına sıcak bakıyorlar. Boyun germe ameliyatı olmak isteyen erkeklerin de kadınlarda olduğu gibi ilk akıllarına takılan soru bu operasyonun onlara maddi karşılığının ne olacağıdır.

Ameliyatı yapan kişi ve yapılan yerin kalitesine göre bu fiyatlar değişmektedir. Ama erkek operasyonları kadınların estetik operasyonlarından daha uygun olmaktadır. Bunun sebebi ise özellikle kadınların yüz ve boyun operasyonların çok daha fazla detaya ve ayrıntıya gerek duyulması ve daha meşakkatli olmasından kaynaklanmaktadır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL