Yüz Germe ve Boyun Germe İşlemleri

Yüz germe ve boyun germe işlemleri, yüz ve boyun çevresindeki kırışıklık ve sarkmalardan şikayetçi olan ve genç bir görünüm kazanmak isteyen adaylara yapılabilir. Beslenme bozuklukları, kötü alışkanlıklar, stres ve yaşlılık gibi sebeplerden dolayı vücudumuz yaşlanmaktadır. Bu yaşlanma süreci beraberinde sarkıntılar, şişmeler, kırışıklıklar ve lekeler gibi istenmeyen sorunları beraberinde getirmektedir. Bu sorunları boyun germe ameliyatı ve yüz germe ameliyatı ile düzeltmek mümkündür.

Yüz ve boyun germe işlemleri hastanelerde ilgili doktorlar tarafından ameliyat şeklinde yapılmaktadır. Yüz ve boyun estetiği son yıllarda rağbet gören estetik çeşitlerindendir.

Yüz Germe Ameliyatı Nedir?

Yüz germe ameliyatı, yüz ve çevresindeki kırışıklık ve sarkıntılardan şikayet eden ve gençleşmek isteyen kişilere yapılır. Yüz estetiğiadaylara genç ve güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Yüz zayıflatma, kaş kaldırma, göz kapağı düzeltme gibi estetik ameliyatları yüz gerdirme operasyonu ile birlikte yapılabilir. Yüz germe ameliyatında hastanın isteğine bağlı olarak yüzündeki sarkıntı ve şişlikler cerrahi işlemler ile düzeltilmektedir. Ameliyat 3-4 saat arasında sürmektedir.

Boyun Germe Ameliyatı Nedir?

Boyun germe ameliyatı; kişinin yaşının ilerlemesi ile birlikte fazla kilo değişimi, genetik yapı ve buna benzer sebeplerden yüzünden boyun çevresindeki gevşemeleri ve yağlanmaları düzeltmek amacıyla yapılır. Bu bölgedeki fazla yağlanma ve gevşemeler kişiyi daha yaşlı göstermektedir. Bu sorunlardan kurtulmak amacıyla boyun germe ameliyatı tercih edilmektedir. Boyun germe operasyonu tecrübeli doktorlar tarafından yapılmalıdır. Genellikle ağrısız ve sorunsuz bir ameliyattır. Ameliyat sonrası hastalar 2 gün hastanede yatabilmekte ve sonrasında taburcu olmaktadır. Boyun germe ameliyatı sonrası hastalar daha belirgin boyun ve çene yapısına sahip olup genç bir görünüm kazanacaktır.

Yüz Germe ve Boyun Germe Operasyonu Kimlere Yapılabilir?

Yüz germe ve boyun germe operasyonu yaşlanma süreci ile birlikte boyun çevresi ve yüz çevresinde sarkma, kırışıklık ve yağlanma gibi sorunlara sahip olan hastalara yapılabilir. Genellikle 40 yaş ve üzeri hastalar bu sorunlarla karşılaşmakta ve hastanelere başvurmaktadır. Bu estetik ameliyatlar için net bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Gerekli görüldüğü zaman her yaş grubunun bu tür estetik ameliyatlardan faydalanması mümkündür.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL