Yüz Estetiği ve Cilt Sıkılaştırma İçin Örümcek Ağı Yöntemi

Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün belirli bölgelerinde veya vücudumuzda kırışıklık ve sarkmalar gibi istenmeyen durumlar meydana gelmektedir. Bu sorunlardan kurtulup daha düzgün ve çekici bir yüz – vücuda sahip olarak özgüvenimizi geri kazanmak için bazı tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Belirtilen sorunlara çözüm bulmak için uygulanan ve ameliyatsız olan örümcek ağı estetiği yöntemini inceleyeceğimiz bu yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Örümcek Ağı Estetiği Uygulanabilecek Bölgeler

Örümcek ağı yöntemi daha sağlıklı ve düzgün bir vücuda kavuşmak için;

  • Yüz kırışıklıkları ve çizgileri,
  • Göz ve dudak çevresi kırışıklıkları,
  • Yanak ve çene sarkmaları,
  • Kol ve bacak içi sarkmalar,
  • Karın ve göğüs sarkmaları gibi çeşitli bölgelere uygulanabilmektedir.

Örümcek ağlarının yapısından etkilenerek geliştirilen bu yöntemde en büyük avantaj ameliyatsız bir şekilde işlemin gerçekleştirilmesidir.

Örümcek Ağı Yöntemi

Ameliyatsız yüz gerdirme ve cilt sıkışlaştırma işlemleri için kullanılan örümcek ağı yöntemi özel eriyebilen ameliyat iplerinin uygulanacak bölgeye örümcek ağı şeklinde işlenmesiyle gerçekleştirilmektedir. Örümcek ağı yöntemi adını almasının sebebi de iplerin örümcek ağı yapısına benzer bir şekilde işlenmesi dolayısıyladır.

Ameliyat olmaktan çekinen veya iş ve sosyal hayatına ara vermek istemeyenler için oldukça kullanışlı bir yöntem olan örümcek ağı estetiği işlemi herkesin faydalanabileceği bir yöntem olarak öne çıkmaktadır.

Örümcek ağı yöntemi ile yüz gerdirme işlemleriyle;

  • Yüz kırışıklıkları ve çizgileri,
  • Göz ve dudak çevresi kırışıklıkları,
  • Yanak ve çene sarkmaları düzeltilebilmektedir.

Örümcek ağı yöntemi ile cilt sıkılaştırma işlemleriyle ise;

  • Kol ve bacak içi sarkmalar,
  • Karın ve göğüs sarkmalarının tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Örümcek Ağı Yöntemi Kimler İçin Uygundur?

Daha pürüzsüz, temiz bir yüz ve düzgün bir vücut elde etmek için ameliyata gerek duymadan gerçekleştirilen bu uygulama belirtilen sorunları yaşayan herkes için kullanılabilmekte ve bir sorun teşkil etmemektedir. Ayrıca örümcek ağı estetiği sadece belirtilen sorunları bulunanlar için değil daha düzgün bir yüz ve vücut hatlarına sahip olmak isteyenlere de uygun bir yöntemdir. Örümcek ağı yöntemi ile yüz gerdirme ve cilt sıkılaştırma işlemleri için doktorunuza danışınız.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL