Vaser Liposuction

Vaser liposuction derinin altında bulunan yağ hücrelerine etki etmekte olan özel bir ses enerjisiyle bu yağ dokularını sıvılaştırma ve vücuttan atma işlemidir. Derinin yüzeyinden ayrılarak parçalanmış olan yağ dokuları kanüller aracılığı ile çekilmektedir. Öte yandan baklava olarak adlandırılan karın kası görüntüsüne de olanak tanımaktadır. Vaser liposuction nedir sorusunun yanıtı kısaca bu şekildedir.

Son dönemlerde fazla yağlardan şikâyet eden insanlar bu şekilde yağlarından kurtulmakta ve istedikleri görünüme kavuşmaktadır. Vaser liposuction klasik liposuctiona göre daha farklıdır. İlk olarak şunu belirtelim; kesinlikle daha etkilidir. Yağ aldırma işlemi bittikten sonra insanlar normal düzenlerine daha kıs bir sürede dönerler. Morluklar vücutta ortaya çıkmaz ve ağrısızdır.

Vaser Liposuction İle Yağ Aldırma

Bu yöntemle yağ aldırmak klasik liposuction metodundan daha etkilidir. Çözüm için en elverişli yöntemlerinden başında gelmektedir. Fazla yağlarından şikâyetçi olan pek çok kişi Vaser liposuction nedir ve Vaser liposuction nasıl yapılır diye merak etmektedir. Bu yöntemle yapılan liposakşın işlemlerinde son derece olumlu sonuçlar karşımıza çıkmaktadır.

Yağ hücrelerinden kurtulmak için en etkili yöntemlerden birisi de 3d Vaser liposuction işlemidir. Ses dalgalarından yararlanılarak yağlardan kurtulabilinmektedir. Öte yandan yağ aldırma işlemi hangi bölgeye yapıldıysa, bu bölgede bir daha yağ dokusu oluşmaz. Yani yağlara karşı kesin çözüm sağlanmış olur. Bu kesin çözümden de kaynaklı olarak pek çok insan bu yöntemi tercih etmektedir.

Vaser Liposuction İle Vücut Şekillendirme

İnsanlar yağlarından rahatsız olduğu bilinmektedir. Zira yağlar insan vücudunun şekilsi gözükmesine yol açarlar. Bu sebeple pek çok kişi diyet, spor, egzersiz vb. yaparak vücutlarından bu yağları atmayı hedefler. Ancak bazı yağlar oldukça inatçıdır ve vücuttan atılması oldukça zordur. Burada devreye Vaser liposuction yöntemi devreye girmektedir.

Bu yöntemde sonuç almak daha etkili ve daha hızlı olmaktadır. Vaser liposuction yaptıranlar çeşitli ifadelerinde bu konudan bahsetmişlerdir. Bu yöntemin ağrısız olması ve soysal hayata dönüşü daha erken sağlamasından ötürü pek çok kişi yağlarını aldırırken bu yöntemi tercih etmektedir. Vaser liposuction fiyatları ise kullanılan cihazlara ve tedavinin yapılacağı hastaneye göre farklılıklar göstermektedir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL