Vaser Liposuction Tekniği Yağ Aldırma Yönteminin Bilinmeyenleri

Vaser liposuction nedir? Sorusunu yanıtlamak gerekirse; vücudumuzda bulunan yağları ses dalgaları kullanılarak alınması işlemine denilmektedir. Vücuda verilen ses dalgaları yağları parçalamakta olup, sıvı hale gelen yağlar tıbbi araçlarla dışarıya atılmaktadır. Bu müdahalenin anestezi yöntemiyle yapılıyor olması, kişinin rahatlığı bakımından daha çok tercih edilmektedir. Lokal anestezi de uygulanabilir. Hangi yöntemin uygulanacağı kişinin sağlık durumuyla alakalıdır. Vaser liposuction yaptıranlar bölgesel yağlanmalardan kurtulmaktadırlar.

Kadın ya da erkek fark etmeksizin, insanların en önemli sorunlarından birisi kilo problemidir. Vücudun bazı bölgelerinde birikmiş olan yağlar, sporla ya da diyetle engellenemiyorsa yağ aldırma işlemi yapılması gerekmektedir. Özellikle karın, kol ve bacaklarda görülen aşırı yağlanmalar radyofrekans liposuction yöntemiyle giderilerek, vücudumuzun yeniden istenilen şekle ulaşması sağlanabilinmektedir. Radyofrekansla yağlar eritilerek alınmaktadır.

Lazer Liposuction Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Lazer liposuction, bölgesel şekil bozukluklarına sahip olan kişilerde yağların lazer ışınları ile parçalanması ve vücuttan atılması işlemidir. Bu yöntemle yağ alınmakta olan bölgedeki kaslar ve sinirler zarar görmez. Böylelikle kanama ve morarma problemleri de ortadan kalkmaktadır. Uygulama yapılan bölgeye verilen lazer ışınları vücuttaki sarkmayı da önlediği gibi; sıkılaşmayı ve vücudun toparlanmasını sağlamaktadır.

Daha önceden liposuction uygulanmış fakat istenilen sonuca ulaşılamamış kişilerde kullanılması ile birlikte; bayanlarda kol, bacak, karın, pop ve çene altındaki bölgelerde, erkeklerde meme büyümesi yaşayanlarda kullanılan bir yöntemdir. Yağ aldırmada başka bir yöntem de lazer lipoliz olmaktadır. Bu yöntemle; yağlanmış olan bölgelere lazer ışını verilerek yağ hücresinin zarı patlatılmaktadır. Bu yöntem yeni kullanılma olup tek seansla bile yağlardan kurtulmak mümkündür.

3d Vaser Liposuction Nedir?

3d vaser liposuction, vücudumuzdaki yağları ses sistemi ile dışarı atan bir yöntemdir. Minimal kesikler uygulandığı için iyileşme süresi azdır. Kanama riski yoktur. 3d vaser liposuction ile vücudun sarkması önlenir ve kişilerin vücudunun sıkılaşmasını sağlayan bir yöntemdir. Diğer yöntemlere göre daha avantajlıdır ve kesin sonuca ulaşmada daha garantili bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vaser liposuction fiyatları; uygulanacak olan bölgelerin azlığına çokluğuna, yağ oranlarının genişliğine göre farklılık göstermekte olup kesin bir fiyat vermek yanlıştır. Yağ aldırmak istediğiniz yerlerinizi doktorla konuşarak ve yağ oranlarına bakılarak kesin bir bilgiye ulaşmanız doğru bir karar olacaktır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL