Vaser Liposuction Tekniği Nedir?

Yağların emilmesi işlemine liposuction adı verilmektedir. İnsanlar geliştikçe buna bağlı olarak yağ hücreleri de gelişmektedir. Yağ dokularının sayısında artış yaşanır. İnsan gelişimini tamamladıktan sonrasında ise yağ dokularının sayıları sabit biçimde kalır. Yağ dokuların hacimleri genişler ve kilo artışı başlar. Yağ aldırma yani liposakşın işlemiyle diyet ya da sporla vücuttan atılamayan yağlardan bu şekilde Kurtulunur.

Vücutta dirençli bulunan yağlardan kurtulmak liposuction sayesinde mümkün olabilmektedir. Bu yöntemle yağlar eritilir ve yağ dokularının sayısı önemli ölçüde azaltılır. Bu metot hiçbir zaman kesinlikle obezite tedavilerinde kullanılmamaktadır. Vaser liposuction bir kilo verme yöntemi değildir. Bölgesel dayanaklı yağlardan kurtulmak için bu metot tercih edilmektedir.

Vaser Liposuction Tekniği

Vaser liposuction, liposuctiondan daha farklı olarak daha gelişmiş bir yöntemdir. Bu yöntemde yağ hücrelerinin içerisine belli bir oranda sıvı verilmektedir. Bu sıvı yağ hücrelerinin şişmesini sağlar. Daha sonrasında özel bir kanül yardımıyla dışarıdan yağ dokusunun alınacak olan bölgeye bir tür ses enerjisi verilir. Şişen yağlar bu şekilde emilir. Vaser liposuction nasıl yapılır diye merak eden kişiler için yanıtı bu şekilde verilebiliriz.

İnsanların bu uygulama ile ilgili olarak kafalarında pek çok soru işareti mevcuttur. Vaser liposuction nedir, nasıl yapılır, ücreti ne kadar vb. ilk olarak şunu söyleyelim bu yöntem klasik liposuctiondan çok etkili olup, tedavi olan kişilerin sosyal ortamlarına dönme süreci de çok çabuktur.

Vaser Liposuction İşlemi Nasıl Yapılır

Şişkin yağlar patlatıldıktan sonra cildin altına bölgesel olarak biriken yağları ultrasonik liposuction aygıtlarla var olan yağların bütünüyle erimesi sağlanır. Daha sonrada içeriye aspirasyon yapılır ve kanüller vasıtasıyla bölge tamamen yağlardan arındırılır ve vücuttan uzaklaştırılır. Öte yandan 3d Vaser liposuction daha etkili bir yöntemdir.

Bu yöntem ile yağlardan kurtulur ve normal yaşantınıza çok kısa bir zaman diliminde dönersiniz. Vücutta klasik liposuctionda görülen morluklar en aza indirilir. Vaser liposuction yaptıranlar genelde operasyonlardan çok memnun kaldıklarını söyleyebiliriz. Vaser liposuction fiyatları hastanenin niteliğine ve operasyonda kullanılan cihazların, malzemelerin kalitesine göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL