Vaser Liposuction (six pack) ile Yağlardan Kurtulma İmkanı

Zaman içerisinde vücutta yağlar birikmeye başlar. Yağlanmanın aşırı olması durumunda kişiler cerrahi işlemine başvurmaktadır. Genellikle karın yağları, bacaklar, göbek, kalça ve basen bölgelerine yapılmaktadır. Vücutta bulunan fazla yağ dokularının alınmasına yöntemine liposuction denir. Çeşitli yağ dokusu aldırma seçenekleri bulunmaktadır.

Vaser Liposuction Nedir?

Liposuction eski tedavi yöntemlerinde yaşanan rahatsızlıklar ve uzun süreler alan tedavi sürmekteydi. Gelişen tedavi yöntemleri bu tür problemlerin birçoğu çözülmüştür. Bu yöntemlerden biri de Vaser liposuction yöntemidir. Peki, vaser liposuction nedir bu yöntemi açıklayalım. Bu yöntemde ultrasonik ses dalgaları kullanarak vücutta bulunan yağlar alınmaktadır. Vaser liposuction nasıl yapılır sorusuna cevap verelim. Ultrasonik ses dalgaları ile yağlar parçalanmaktadır ve sıvı olarak alınmaktadır.

Vaser Liposuction Yaptıranlar Nelere Dikkat Etmeli

Vaser liposuction yaptıranlar dikkat etmeleri gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Bu operasyonun yapılmasından sonra 3 hafta korse giyilmesi gerekmektedir. Korse sizi hem darbelere hem de mikroplardan korumaktadır. Vücudunuzun şekillenmesine de yardımcı olan bu korse çıkartılmamalıdır. Belirlenen periyotlar ile duş alınmalıdır. Sadece belirli sabunlar kullanabilirsiniz. Duş aldıktan bir saat sonra korse giymeme hakkınız bulunmaktadır.

Diğer önemli nokta ise beslenme düzenine dikkat edilmelidir. Doktorunuz tarafından belirlenen beslenme programına uyulmalıdır. Bunun yanında alkol ve sigara tüketimi iyileşme süresini kısaltıcı etkisi bulunmaktadır. Uyku düzenini sağlarken yavaş yavaş alıştırmalar ile başlanmalıdır.

Vaser Liposuction Fiyatları

Vaser liposuction fiyatları, operasyonun yapılacağı klinik, hastanın durumu ve doktor seçimine bağlı olarak değişmektedir.

Vaser Liposuction

Vaser liposuction genellik ile birden fazla bölgeye aynı anda yapılabilmektedir. Küçük bir bölge ise lokal anestezi, geniş bir bölge ise genel anestezi yapılmaktadır. 3d vaser liposuction yöntemi ile daha hızlı sürede iyileşme görülmesi yanında çok etkili bir tedavidir.

Karın Yağlarından Kurtulma

Karın yağlarından kurtulmak isteyen kişiler için yağ aldırma işlemi ile istedikleri görünüme sahip olabilirler. Operasyonda 1-5 litre arasında yağ alınabilmektedir. Üç hafta içinde istediğiniz görünüme sahip olunmaktadır.

Six Pack Nedir?

Her kişinin karın kasları bulunmaktadır. Dengesiz beslenme, yaşam tarzı gibi nedenlerden dolayı yağ tabakası altında saklanmaktadır. Spor ile sahip olunacağı düşünülse de kas estetiği yöntemleri ile de sahip olunmaktadır. Six Pack tekniği ile karın kaslarınızı belirgin hale gelmektedir.

Six Pack Nasıl Yapılır?

Bu yöntemde liposuction yöntemi kullanılarak kasların bağlantı noktalarında bulunan yağlar alınmaktadır. Alınan yağlar ile kaslar belirginleşmeye başlamaktadır.

Six Pack

İşlemin süresi 1,5-2 saat arasında değişmektedir. Bir hafta sonra normal hayatına dönebilmektedir. Korse kullanılması, düzenli spor ve beslenme ile fit görüntüsünü koruyabilmektedir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL