Vaser Liposuction ile Yağ Aldırma Ne Kadar

Son dönemlerde özlenen beden ölçülerine kavuşmak için Liposuction uygulaması yapıldığı bilinmektedir. Pek çok yerde bu işleme dair haberler karşımıza çıkmaktadır. Peki, bu Vaser Liposuction nedir diye soru soran birçok kişi bulunmaktadır. Vücutta meydana gelen ve insanların istemediği yağlardan bir vakum ve kanüller vasıtasıyla çekilip alınması işlemine Liposuction ya da Liposakşın denilmektedir.

İnsanların vücudunu kötü gösteren fazla yağlar bu operasyon sayesinde vücuttan atılır. Çeşitli yağ aldırma yöntemleri mevcuttur ve yapılış maksadına göre farklı şekillerde isimlendirilir. Her ne kadar değişik adlandırılmış olsalar da amaçlanan şey aynıdır ancak uygulanan teknikler değişiklikler göstermektedir. İdeal kilo da olan ve fazla yağları olmayan kişiler de bu işlemi yaptırabilmektedirler.

Vaser Liposuction Ameliyatı Nedir Ve Nasıl Yapılır

Vaser Liposuction klasik liposuctiondan farklı şekilde yapılır. Bu işlemde yalnızca yağ dokularının etki etmekte olan bir ses dalgası kullanılır. Bu ses dalgası da yağ hücrelerini parçalar ve sıvılaştırır. Derinin yüzeyinden ayrılmış olan yağ dokuları ise ince kanüllerle çekilir. Bu yöntemde klasik liposuctiona göre çok daha fazla miktarda yağ tek bir seferde alınmış olur.

İşte Vaser liposuction nasıl yapılır sorusunun cevabı böyledir. Ultrasonik metotlar kullanılarak vücudun değişik yerlerinden fazla yağların alınması operasyonuna da 3d Vaser liposuction denilmektedir. Ultrasonik ses sistemlerinden yararlanılarak yağlar parçalanır ve bedenden atılması sağlanır. Vaser liposuction yaptıranlar bu yöntemden oldukça memnun kalmaktadırlar.

Vaser Liposuction İle Yağ Aldırma Ne Kadar

Vaser liposuction fiyatları belirlenirken dikkate alınan temel faktörler tedavinin uygulanacağı hastane şartları ve Vaser liposuctionun hangi teknikle ve hangi cihazlarla yapılacağıdır. Vaser liposuction fiyatları tespit edilirken işte bu yöntemler etkili olmaktadır.

Şu bilinmelidir ki Vaser liposuction, klasik liposuctiona göre %50 daha fazla maliyetlidir. Vaser liposuction beklenen neticeyi daha kısa bir zaman dilimi içerisinde vermesi ve operasyonda en son teknolojik cihazların kullanılmasından ötürü daha avantajlı gözükmektedir. Böyle bir kıyaslama yapıldığında Vaser liposuction fiyatlandırılmasının normal olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu operasyon pahalı değildir, daha hızlı ve kesinlikle daha etkilidir. Beklediğiniz görünüme kısa sürede kavuşursunuz.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL