Vaser Liposuction Fiyatları 2019-2020

Günümüzde pek çok kişi vücudunun şekilsizliğinden ve fazla yağlarından şikâyet etmektedir. Bu yağlardan kurtulmak için insanlar spor, egzersiz ve diyet yapmak gibi çeşitli yöntemler denemektedirler. Fakat şu bilinmelidir ki bazı yağlar inatçıdır ve bu yöntemlerle giderilmesi oldukça zordur. İşte burada Vaser liposuction yöntemi devreye girer. Bu yöntemde yağlardan tamamıyla kurtulmak mümkün.

Vaser liposuction yöntemi gündeme geldiğinden beri insanların kafasında en çok sorular vardır; Vaser liposuction nedir ve Vaser liposuction nasıl yapılır? Yağ aldırma işlemi yani liposakşın ile istenilen görünüme en kısa zamanda kavuşabilirsiniz. Vaser liposuction yaptıranlar operasyondan sonra memnuniyetlerini pek çok şekilde ifade etmişlerdir. Bu işlemin en büyük avantajı da ağrısız olması ve normal yaşantıya hızlı dönüş sağlamasıdır.

Vaser Liposuction İle Bölgesel Yağ Aldırma

Vaser liposuction ile yağ aldırmak ses enerjisinden yararlanılmaktadır. En çok yağların oluştuğu bölgelerde karın, kalça, üst kol, uyluk, diz vb.lerinin yağ hücrelerine ilk olarak bir sıvı verilir. Bu sıvı yağ hücrelerinin şişmesine neden olur. Şişme bittikten sonra yağlar çekilir ve vakum ile çekilir. Bu şekilde yağlar vücuttan uzaklaştırılmış olunur.

Vaser liposuction ile yağ aldırma işleminde alınan sonuçlar son derece etkili olmakla beraber tedavi olan kişilerin gündelik yaşantılarına dönmesi de oldukça hızlıdır. Öte yandan bu operasyon sancısızdır ve klasik liposuctiona göre vücutta morluklar oluşmaz. 3d Vaser liposuction da liposakşın için son derece etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vaser Liposuction Fiyatları 2019-2020

Vaser liposuction fiyatları belirlenirken dikkate alınan belli başla birkaç nokta vardır. Bunlardan ilki operasyonda kullanılan cihazların kalitesidir. Eğer bu cihazlar üst düzeyse fiyatlar artmaktadır. Vaser liposuction fiyatları için etkili olan bir diğer faktör ise hastanenin ne kadar kaliteli olduğudur.

Yağlarından şikâyetçi olan ve güzel bir görünüme kavuşmak isteyen kişiler yağ aldırma metodu ile bu hayallerine kavuşmaktadırlar. Ama şu bilinmelidir ki Vaser liposuction yöntemi klasik liposuctiona göre iki kat daha fazla bir ücretlendirilmektedir. Ortalama %50 daha fazla bir ödeme yapılarak Vaser liposuction operasyonu yapılabilinir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL