Vaser Liposuction (Bölgesel Yağ Aldırma) İşlemi Nasıl Yapılır?

Vücutta bulanan yağlar insanları huzursuz ettiği bilinen bir durumdur. Bu nedenle yağ fazlalıklarından kurtulmak isteyen kişiler liposakşın yani yağ aldırma yöntemine başvurmaktadır. Liposuction, birbirinden çok farklı teknikler kullanılarak yapılabilmektedir. Ancak hepsinde mantık aynıdır. Vücuttan yağlardan arındırmak ve özlenen görünüme kavuşmaktır. Yalnızca işlemlerde kullanılan teknikler farklılık vardır

Vaser liposuction yapılan yağ aldırma operasyonunda kullanılan cihazların yağları seçebilme özelliği mevcuttur. Bu yöntem sayesinde insanların hedefledikleri gibi görünüme kavuşmaları daha da kolay olmaktadır. Bu cihaz yağları emme işleminde son derece başarılı olmaktadır. Vaser liposuction nedir ve Vaser liposuction nasıl yapılır gibi sorular insanların cevabını en çok merak ettiği sorular olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vaser Liposuction İle Bölgesel Yağ Aldırma

Vaser liposuction yönteminde bölgesel yağ aldırmak mümkün olabilmektedir. Özellikle karın, kalça, üst kol, diz ve uyluklarda bulunun fazla yağ dokuları bu yöntemle başarılı bir şekilde alınabilinmektedir. Vaser liposuction normal liposuctiona göre sonuç alma hususunda daha etkilidir. Tedaviden sonra insanların normal yaşantılarına dönmeleri daha kısa bir süre içerisinde gerçeklemektedir.

Öte yandan 3d Vaser liposuction yöntemi de son derece etkili bir metottur. Bölgesel yağlar bir çeşit ses enerjisi verilerek parçalanır ve böylelikle vücuttan atılması sağlanır. Klasik liposuctionda yaşanan morluklar bu yöntemlerde ya hiç oluşmaz ya da en aza indirilir. Bu yöntemin bir diğer önemli avantajı da sancısız olmasıdır.

Vaser Liposuction İşlemi Nasıl Yapılır

Vaser liposuction işlemi tam teşekküllü hastane koşullarında ve genel anestezi yapılarak gerçekleştirilmelidir. İşlemin başında yağ dokusunun alınacağı bölgedeki yağlara bir tür sıvı verilir ve yağlar bu sıvı sayesinde şişerler. Daha sonrasında ise dışarıdan Vaser cihazı ile yağların patlatılası işlemine geçilir. Bundan sonra yağlar emilir ve vücuttan dışarı atılır. Vaser liposuction yaptıranlar, büyük çoğunlukla kanamanın ya da sancılarının olmadığını ifade etmişlerdir.

Öte yandan insanların en çok merak ettiği konuların başında Vaser liposuction fiyatları hakkında gelmektedir. Buna net bir cevap vermek zordur. Fiyat tespitinde ameliyat esnasında kullanılan cihazların kalitesi ve hastanenin niteliği önemli rol oynamaktadır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL