Vaser Liposuction

Diyetle, egzersizle ya da sporla vücuttan atılamayan yağlar klasik liposuction ya da bu yönteme alternatif olarak geliştirilen Vaser liposuction ile yağlardan kurtulabilmektedir. Vücutta bulunan bazı yağ dokuları oldukça inatçıdır ve spor ya da diyet yaparak vücuttan atılamazlar. Bu nedenle günümüzde pek çok insan yağ aldırma yani liposakşın yöntemine başvurmaktadır.

Peki, Vaser liposuction nedir ve Vaser liposuction nasıl yapılır? Bu soruların yanıtlarını günümüzde pek çok vatandaşımız merak etmektedir. Zira vücutta bulunan fazla yağlar ciddi sağlık problemlerine yol açmakta ve vücudun şeklini bozmaktadır. Bu durumu tersine çevirmek isteyen kişiler Vaser liposuction yöntemiyle yağlardan kurtulabilmektedir. Bu operasyon ayrıca acısızdır.

Vaser Liposuction Ameliyatı Nedir Ve Nasıl Yapılır

Vaser liposuction operasyonu bölgesel yağların biriktiği bölgelere yapılmaktadır. Özellikle daha çok karın, bacak, üst kol, uyluk, diz vb. bölgelere yapılmaktadır. İlk olarak bu yağları şişirmek için vücuda sıvı verilir. Yağlar şişer ve ardından patlatılır. Daha sonra vakumla yağlar vücuttan arındırılır. 3d Vaser liposuction da yağ aldırma noktasında son derece etkili bir yöntemdir.

Vaser liposuction, ses dalgalarından yararlanılarak yapılmaktadır. Dirençli olan yağ dokuları bu yöntemle yok edilir. Bu operasyon oldukça etkilidir. Zira Vaser liposuction uygulanan bölgelerde bir daha yağ hücreleri oluşmaz. Böylelikle insanlar ideal görüntüsüne kavuşmuş olurlar. Bir de uyarı yapmak gerekir ki Vaser liposuction bir kilo verme yöntemi değildir. Obezite rahtsızlığı ile ilişkilendirilmemelidir.

Vaser Liposuction İle Yağ Aldırma Fiyatları 2019-2020

Vaser liposuction hakkında insanların merak ettiği bir diğer hususta Vaser liposuction fiyatları hakkındadır. Bu operasyonda fiyat aralığı belirlenirken özellikle operasyonda kullanılan cihazların kalitesi dikkate alınmaktadır. Bir de hastanenin tam teşekküllü olup olmaması da yine ücret tespitinde önemli etkenlerden bir tanesidir.

Aşırı yağlardan kurtulmak isteyen kişiler için Vaser liposuction fiyatının ne kadar olduğunu merak etmektedirler. Şunu belirtelim Vaser liposuction klasik liposuctiona göre ücreti iki katıdır. Vaser liposuction yaptıranlar memnuniyetlerini çeşitli biçimlerde ifade etmişlerdir. Zira bu operasyonda kanama ve sancı yoktur. Morluk ve şişlik en az orandadır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL