Trioklinik

Hakkımızda

Trioklinik olarak; çağdaş, güncel tedavi yöntemlerini uygulayan, teknolojiyi yakından takip eden ve son teknolojiye sahip araçları kullanan uzman kadrosuyla, bireye özel hizmetler sunan bir anlayışı benimsemiş Estetik ve Cerrahi Merkezidir.

Nitelikli, dinamik ve alanlarında uzman doktorlarımız, Estetisyenlerimiz ve tüm ekip arkadaşlarımızla, sizleri dinleyerek ihtiyaçlarınızı belirleyip daha sağlıklı, daha bakımlı, estetik açıdan daha mutlu olmanızı sağlayan bir hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için
+90 (212) 706 15 80

Neden Trioklinik?

Sizin için en güzelini istiyoruz

Vizyonumuz

İnsan ve çevre odaklı, etik değerlere bağlı, dürüst, hasta ve yakınlarının memnuniyetini ön planda tutan, çağdaş bir altyapıyla güncel tedavi yöntemlerini kullanarak kaliteli ve özel bir hizmet sunmak, estetik ve güzellik alanında en güvenilir ve referans gösterilen bir kurum haline gelmek…

Misyonumuz

Toplumumuza katkı sağlamak en önemli misyonumuzdur. Bunun için de bireyden başlanması gerektiğinin farkındayız. Bireyin yaşam kalitesini arttırarak sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesi için; etik değerlerimize bağlı, tıbbın ulaştığı en son tedavi yöntemleri ve teknolojik altyapıyı kullanmak, alanında uzman ve nitelikli kadrosuyla koruyucu ve iyileştirici tedavileri sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktır.

Tecrübeli Ekibimiz

Ekibimiz

Op. Dr. Çağdaş Orman

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

Aslıhan Orman

Muhasebe

Betül Küçüközen

Halkla ilişkiler

Sibel Sekman

Sekreter

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL