Sinüzit Hastaları Burun Estetiği Olabilir mi?

Günümüzde burun estetiği yaralanmalar sonrası oluşan bozukluklarda ve solunum sıkıntısı yaratan bozukluklarda sıklıkla uygulanmaktadır. Kişilerin sorunlarını ortadan kaldıran cerrahi bir uygulama olan bu operasyonlar ile mutluluğunda kapısı aralanmaktadır. Kişilerin burunlarında olan bozukluklar psikolojik olarak çok yıpratıcı olabilmektedir.

Genel anestezi ile yapılan estetik burun ameliyatlarında burun kemerleri, geniş burun delikleri, uzun burunlar, asimetri sorunları, burun ucu düşüklüğü gibi kusurlar giderilmektedir.

Yaklaşık olarak 2 ila 2,5 saat süren burun estetiği sonrası artık yeni bir yaşam hastalar için başlıyor demektir. Gözaltında oluşan morluklar ve burun şişmeleri 1 hafta içerisinde geçmeye başlayacak ve yeni burnunuz oturmaya başlayacaktır.

Eğer hastaya burun ucu estetiği yapılmış ise süre çok daha kısadır. İyileşme çok daha kısa sürede gerçekleşmektedir. Hangi uygulama yapılırsa yapılsın doktorunuzun belirlemiş olduğu gün ve saatlerde mutlaka kontrolleriniz yaptırmalısınız.

Burun tıkanıklığı ve Burun estetiği

Sinüzit hastaları genellikle geniz akıntısı, burun tıkanıklığı, sinüslerde şişme gibi pek çok sıkıntı yaşamaktadırlar. Burunlarında şekilsel olarak bozukluk yaşayan sinüzit hastaları için burun estetiği olmak mümkündür.

Genel olarak estetik cerrahlar normal veya ameliyatsız burun estetiği uygulamalarından evvel hastaların sinüzit tedavilerini tamamlamasını uygun bulmaktadır. Yani sinüzitiniz sırasında hangi tedavi yöntemi uygulanacağı tam kestirilemediği için en doğru olan tedavinin sonlanmasının beklenilmesidir.

Bazı sinüzit hastalarının iyileşmesi için cerrahi müdahale de gerekebilmektedir. Eğer bu müdahale yapılacak ise aynı anda estetik operasyonunuzda yapılabilinmektedir. Sadece operasyon öncesi enfeksiyon, akıntı vs olmaması bu iki operasyonun yapılmasına engel teşkil eder. Doktorunuzun uygun gördüğü tedavilerin yapılmasının ardından bu ameliyatları olmanızın hiçbir sakıncası bulunmamaktadır.

Burun Estetiği Fiyatları

Kişiler burun ameliyatı olmak istediklerinde veya giderek artan solunum sıkıntıları yaşamaya başladıklarında ilk olarak fiyat araştırması yapmaktadırlar. Ancak doğru olan işinin ehli olan doğru cerrahın bulunmasıdır. Aksi halde pek çok farklı sorun yaşanabilmektedir.

Doktor seçiminiz yaptıktan sonra burun estetiği fiyatları konusunda zaten gereken bilgilendirme yapılacaktır. Doktorunuz ilk muayene ve kullanacağı tetkiklerin ne olduğunu belirledikten sonra sizin için bir fiyatlandırma yapacaktır. Bu operasyonlara fiyatı etkileyen diğer unsurlar ise doktorunuzun uzmanlığı, uygulanan teknikler, hastanede kalış süreniz, yaşadığınız ildir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL