Scarlet Ballerina Lift nedir?

Zamana karşı durmak imkansız. 25 yaşından sonra yerçekimi kuralları başlıyor ve yavaş yavaş yaşlanma belirtileri başlıyor. Cilt yüzeyinde kırışıklıklar, sarkmalar, elastikiyet kayıpları gibi. Bunun için ise tıbbi olarak çok farklı yöntemler uygulanabiliyor. Bu yöntemler için son yıllarda  Scarlet Ballerine Lift adı verilen Scarlet S cihazı ile yapılan özel bir yöntem var. Ballerine denilmesinin adı ise tıpkı yüze yapılan uygulamalarda balerin topuzu yapar gibi ameliyatsız total yüz germe metodudur.

Özellikle ameliyatsız olarak gençleşmek isteyen insanlar için son derece önemli bir adımdır. Adından da anlaşılacağı üzere Scarlet S isimli özel bir cihaz yapılır. Son derece teknik ve geniş bir kullanım alanı olan yöntemdir. Bu cihazın en önemli özelliği altın frekans denilen tek tip radyo frekansı ile çalışan bir sistemin olmasıdır. Bugün teknolojide yaşanan son derece önemli bir adımdır.

Kimler İçin Uygundur? Hangi Bölgelere Yapılır?

Böylesi bir uygulama bu alanda gereksini duyan herkese eğer bu operasyonu yaptırmasına engel teşkil eden bir durum yok ise uygulanabilir. Yani 18 yaşını tamamlamış herkese ciddi bir sağlık sorunu yok ise uygulanabilir. Yine hamilelik döneminde de uygulanması tavsiye edilmesi. Uygulandığı vücut bölgeleri ise şunlar

  • Yüz Germe operasyonu olarak
  • Kol sarkmalarını ortadan kaldırmak için
  • Kaş Germe amaçlı olarak
  • Saçlı deri germek için
  • Çene Germe uygulamalarında
  • Vücut sıkılaştırma yapılması
  • Boyun Germe ve gıdı toparlama
  • Alın Germe amaçlı olarak

Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Böylesi bir uygulama doğru bir biçimde yapıldığı zaman son derece etkili sonuçlar verir. Kişinin olduğundan genç görünmesine ve vücudunda yer alan tüm deformasyonlarının ortadan kaldırılmasını sağlar. Yüze ve vücuda gerginlik verir. Cildi toparlar. Lakin mutlaka alanında uzman, kendini kanıtlamış olan referans gösterebilen uzmanlardan destek alınması gerekir.

Her uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da doğru bir biçimde yapılmaz ise yan etkileri vardır. Saçlı deriye uygulanır ise saç dökülmesi görülebilen yan etkiler arasındadır. Çok dikkatli yapılmalı ve itina ile çalışılmalıdır. Hassas ciltlerde farklı tahriş, alerji gibi durumlar da görülebilmektedir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL