Rrs Hd-A Tensor Lift Uygulaması

Günümüzde estetik oldukça yaygınlaşmış olup gelişen teknoloji sayesinde geçmişe oranla bu operasyonlardan daha iyi sonuçlar alınabilmektedir. Her daim ilgi duyulan ve kendini geliştiren bir sektör olduğu için yeni uygulamalar da çıkmaktadır.

Kendi kendine eriyen dolgular, yağ enjeksiyonları gibi daha ciddi estetik tedavisi gerektirmeyen operasyonlar daha az korkutucu olduğundan pek çok kadın, bunlara cesaret edebilmektedir. Rrs Hd-A Tensor Lift uygulaması da bu açıdan tercih edilecek önemli uygulamalar arasında yerini almaktadır.

Kullanım şekli itibariyle kolaylık sağlayan bu uygulamada, iğne ucu aşağı doğru eğimli olacak ya da ince iğne ucu olan özel aletler kullanılır ve deri altındaki dokulara doğru tekniklerle enjekte işlemi gerçekleştirilir. Güzellik söz konusu olduğunda önemli bir uygulama olup bir uzman eşliğinde yaptırılmalıdır. Farklı uygulama teknikleri arasından uzman kendisine göre en uygun yöntemi tercih edecektir.

Rrs Hd-A Tensor Lift Nedir?

Rrs Hd-A Tensof Lift, steril implant Class III tıbbi cihazı olup tekrar emilebilme özelliği bulunmaktadır. Üretimi 93/42 EEC yönergesine uygun olmakla birlikte cilt germe etkisi bulunmaktadır. Organik biogüçlendirici solüsyonlar ve silisyum içermektedir.

İçerisindeki özel maddeler sayesinde cildi germe etkisi yapar ve deriyi güçlendirmesi bakımından önemlidir. Yüz Gençleştirme kapsamında deri çöküntülerini doldurmak ve daha iyi genç bir görünüm kazandırılması için tercih edilen bir uygulamadır.

Uygulama yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Ambalajın dışında herhangi bir sterilizasyon bulunmamaktadır. Bu nedenle ambalajın açılmasının ardından uygulamanın hemen gerçekleştirilmesi gerekir. Isıtma ya da dondurmaya uygun değildir. Olası yan etkiler ve alınacak önlemler hakkında bilgili olmak önemlidir. Doğru şekilde uygulandığında anti aging etkisiyle cilt kusurları kapanır ve daha genç, güzel bir görünüme kavuşulur.

Dermal Implant Class III Tıbbi Cihazı

Yasal olarak sadece işin uzmanları tarafından enjekte edilebilecek olan Rrs Hd-A Tensof Lift, bir dermal implant tıbbı cihazıdır. Ambalajları 12 ampulden oluşmaktadır. Ve uygulamadan önce hastanın hassas bir cildi varsa tedaviye ilk olarak anestezist krem ile başlanması gerekir.

Daha genç ve güzel görünmek için bu uygulama kullanılmakla birlikte Trio Klinik gibi iyi bir kurumla çalışmak da önemlidir. Ayrıca işlemi yapacak kişinin uzman olmasına dikkat etmek de can sıkıcı sonuçlarla uğraşmamak adına gerekli bir adımdır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL