Refresh ile yaşlanma belirtilerine karşı önlem alın

Güçlü nemlendirici ve canlandırma etkisi ile cildi daha canlı ve genç göstermek isteyenlere önerilmektedir. Refresh ile yaşlanma belirtilerine karşı önlem almak mümkündür. Yaşa bağlı cilt hasarları ile başa çıkmak mümkündür. Ciltteki kuruluk, kırışıklık, elastikiyet kaybı ve parlaklık arayanlar için uygundur. Saf ve güvenlidir. Uzun yıllardır piyasada ihtiyacı olanlara hizmet vermektedir. Cilt bakımı konusunda oldukça etkilidir.

Refresh Ne İşe Yarar?

Refresh ile nem kaybına uğramış cildi yeniden nemlendirmek ve canlandırmak mümkündür. Cilt problemlerine kesin çözüm arayanlara uygundur. Aktif maddeler içeren bu ürün ile zamana meydan okumak mümkündür. Zamanın yıpratıcı etkisine karşı kullanılmaktadır. Yüz bakım ürünü olarak kullanılmaktadır.

Refresh Kullanım Alanları Nelerdir?

Kullanım alanları yüz, dekolte, boyun ve eldir. Kullanım süresi cilt tipine göre ve farklılık göstermektedir. Bu ürünün etkilerini görebilmek için düzenli kullanıma önem vermek gerekmektedir. Refresh ile etkin sonuç almak için genç cilt tipi, orta yaş cilt tipi ve yıpranmış cilt tipi için önerilen düzende kullanmak gerekmektedir. Cilt temizleme ve bakımında etkendir.

Refresh Hangi Amaçla Kullanılır?

Yıpranmış cildi canlandırmak için kullanılmaktadır. Aynı zamanda yara iyileştirme özelliği bulunan bu ürün ameliyat öncesi ve sonrası kullanıma uygundur. Doku onarımında etkili olduğu için yara izlerini çabucak iyileştirmektedir. Doku yenilenmesinde etkilidir. Cilt problemlerinde büyük ölçüde etkilidir.

Refresh Kimlere Uygulanır?

Profesyonel bir kullanım ürünüdür. İhtiyaca binaen kullanılan bu ürün ile etkin sonuçlar almak mümkündür. Ürün içinde A, B5, B6, B3 ve E vitaminleri bulunmaktadır. Her bir vitaminin cilde ayrı ayrı faydası vardır. Cildin katmanlarına nem veren ürün yaşlanma karşıtıdır. Nem dengesini sağladığı için genç yaşlanmada etkendir. Doğal cilt bakımı ürünüdür.

Refresh Yan Etkileri Nelerdir?

Refresh kullanımında tam etki görebilmek için yaşam tarzı önemlidir. Düzensiz yaşam ve zararlı alışkanlıklara bağımlılık bu ürünün etkisini azaltmaktadır. Yaş ilerledikçe cilt kusurlarının artmasına neden olabilmektedir. Düzensiz kullanım halinde beklenen etkiyi görememek mümkündür. Cilt tipine uygun kullanım seansı uygulanmaması halinde cilt bakımında beklenen etkiyi göstermeyebilmektedir. Cilt yapısına bağlı olarak yan etki göstermeyebilmektedir.  

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL