Refresh ile cilt gençleştirme yöntemine büyük ilgi

İnsanın yaratılışında güzellik duygusu vardır. Gençken insanlar kendilerini çok güzel hissederler. Yıllar geçtikçe, yaş almanın, çevresel faktörün, yer çekimi gibi etkenlerle birlikte yaşlanma söz konusu olur. Yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkmasıyla birlikte Yüz Cilt Gençleştirme gibi estetik uygulamalara ihtiyaç duyulur. Refresh; 2007’de Lüksemburg’da Anti – Aging endüstrisinin ileri gelen uzmanları tarafından kurulan Md Skin Solutions firmasının ürünüdür.

İleri teknolojik bileşenlere sahip formülüyle Refresh kendini ispatlamıştır.  İçeriğindeki tüm maddeler güvenlik, saflık ve tolerebilite derecesine göre özenle seçilmiştir. En yüksek üretim ve kalite kontrolüne sahip ürünle gençleşmek ve harika görünmek mümkün.

Refresh İle Yenilenmek Mümkün

Aynaya baktığında insan kendini iyi hissetmelidir. Güzel görmediğinde iyi hissetmesi zor olabilir. RefreshGençlik aşısı sayesinde, aynaya bakan kendini güzel görebilecek. Ürünün faydaları şöyle sıralanabilir;

  • Zaman içerisinde oluşan yaşlanma belirtilerini düzeltmesi ve oluşabilecekleri önlemesi
  • Yaşa bağlı olarak gerçekleşen kırışıklık, kuruluk, elastikiyet kaybı, canlılığın ve parlaklığın yok olması gibi cilt problemlerini düzeltir
  • Açık operasyonlardan önce hazırlık, sonrasında ise rehabilitasyon ve yenilenme için yardımcı olur

Yenilenme ve tazelenme sloganları ile bir araya getirilen Refresh, cilt gençleştirme için kullanılan profesyonel kullanım kokteylidir. 10 yıldır kullanılmakta olan ürün 70 ülkede yaygındır.

Refresh Hangi Bölgelerde ve Hangi Dozda Kullanılır?

İnsanlar daha çok görünen bölgelerine estetik dokunuşlar yaparlar. Refresh’in yaygın olarak kullanıldığı alanlar; boyun, gıdı, yüz, el ve dekolte bölgeleridir. Cildin tipine ve problemlerine göre uygulama süresi vardır. Uygulama süresine dikkat edildiğinde ürünün ciltteki canlandırma etkisi daha net görülür. Cilt tiplerine göre uygulanma süreleri şöyledir:

  • Genç ciltlerde 2 veya 4 seans 14 ila 21 gün
  • Orta yaştaki ciltlerde 2 veya 4 seans 14 ila 21 gün
  • Yıpranmış ciltlerde 3 veya 5 seans 7 ila 14 gün

Refresh’in İçeriğindeki Maddeler

Etkili ve güvenilir maddelerden oluşan içeriğiyle mükemmel sonuçlar elde edilmektedir. Refresh’in içeriğindeki maddeler ve kısaca özellikleri:

  • Hyaluronic Asit: Cildin su tutmasını sağlayarak nemlendirme
  • Stem Cell Booster: Bitkisel Kök Hücre Güçlendiricisi, yara iyileştirme, cilde canlılık ve parlaklık kazandırma ve gençleştirme etkisi vardır.
  • Somon DNA: Dokuların ve cildin yenilenmesine yardımcıdır.
  • A, B5, B6, B3 ve E vitaminleri: Yaşlanma sürecini geciktirir, vererek kırışıklıkların giderilmesine ve yaşlanma sürecinin gecikmesine yardımcı olur.
Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL