Somon DNA Aşısı Pi Sistem Nedir?

Cildimiz bizi koruyan en değerli varlığımızdır. Bunun yanı sıra gün içerisinde cildimizde birçok etkene bağlı olarak yıpranmaktadır. Bu durumda da Pi System çok güçlü bir tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. İçerisinde bulunan 9 vitamin ve 4 mineral sayesinde güçlü bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Zamanla cildin kuruması ile elastikliğini kaybettiği bilinmektedir. İşte tam da bu gibi durumlarda bu sistem bir kurtarıcı niteliğindedir.

Somon DNA Aşısı Pi Sistem Nedir?

Cildinizin parlaklığını yeniden kazanması adına uygulanan bir yöntem olmaktadır. Somon DNA Aşısı ile cildiniz adeta yenilenerek nefes almaya başlayacaktır. Cildinizin nem dengesini ayarlayarak daha aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlamaktadır. Cilt kalitesi de bu yönde artış göstererek kendisini yenilemektedir. Nefes alan bir cildin uzaktan bakıldığında dahi kolaylıkla fark edildiği bilinmektedir.

Pi System Kullanım Alanları

Cildin ihtiyacına göre Pi Sistem kullanım alanı da değişiklik göstermektedir. Cilt yenileme ya da estetik adına yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra cildin nem dengesini koruma adına da kullanıldığı bilinmektedir.  Göz çevresini aydınlatmada dahi kullanılabilmektedir. Özellikle de gençlerin çok şikayetçi olduğu akne skarları adına da oldukça etkili olmaktadır.

Somon DNA Aşısı Pi Sistem Etki Süresi Nedir?

Uygulanan ilk seans ile birlikte etkisini göstermeye başlamaktadır. Özellikle de bu durumun her seans ile birlikte gözle görünür biçimde artması oldukça iyi bir tepkidir. Üstelik yaklaşık olarak bir yıl boyunca da etkisini koruduğu bilinmektedir. Somon DNA adına uygulama aşamasını ise cildinizin verdiği tepkiye göre doktorunuz belirleyecektir.

Pi System’i Kimler Kullanabilir?

Cilt yenileme adına ihtiyaç duyan herkes kullanabilmektedir. Botoks yapım aşamasında da başvurulan yöntem bu sayede botoks uygulanmış tüm ciltlerde kullanılmış olmaktadır. Cinsiyet ayrımı da gözetilmeksizin kadın ve erkek herkese uygulanabilmektedir. Cildinizin ihtiyacına göre kullanım alanlarında değişiklikler olmaktadır.

Pi System İle Beklenen Sonuç Nedir?

Cildiniz kısa süre içerisinde hatta ilk seans ile birlikte adeta nefes almaya başlayacaktır. Doğal olarak da cildiniz nem dengesini korumuş ve istediğiniz parlaklığa kavuşmuş olacaktır. Bu durum etkisini kısa sürede değil, kalıcı olarak bir yıla yakın bir süre ile koruyacaktır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL