Örümcek Ağı

Örümcek ağı estetiği ameliyatsız yüz germe ve yüze form verme uygulamasıdır. Yer çekimine ve yaşa bağlı olarak oluşan çizgiler, sarkmalar gibi durumlara karşı olarak yapılan işlem oldukça etkili ve yüz hatlarını kaybetmeden gençleşme sağlayan en popüler işlemlerdendir. Ameliyatsız yüz germe işlemi yaptırmak isteyen kişiler için cerrahiye alternatif olarak sıklıkla tercih edilen bir işlemdir.

Örümcek Ağı Estetiği Fiyatları 2019-2020

Örümcek ağı estetiği fiyatları da diğer işlemlerde olduğu gibi kişinin yüz tipine, kullanılacak malzemelere vb. birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle örümcek ağıestetiği öncesi hekimle detaylı bir görüşme sonrası net bir fiyat alınması tavsiye edilmektedir.

Örümcek Ağı Estetiği Ne Kadar Kalıcı?

Uygulamanın yüzdeki etkisi; yaş, uygulama metodu, uygulanan bölge ve elastikiyet kaybının derecesi gibi birçok faktöre bağlıdır. Cilt zamanla yaşlanmaya devam etmektedir ve yaşlanmanın etkileri kişiler arasında farklılık göstermektedir. Çoğu hastada örümcek ağı işleminin etkisi yaklaşık 2- 4 yıl arası sürmektedir. İşlem etkisini uzatmak ve cildin yaşlanma süresini yavaşlatmak için farklı ek desteklemeler uygulanabilir.

Yüz Estetiği ve Cilt Sıkılaştırma İçin Örümcek Ağı Yöntemi

Örümcek ağı ile ameliyatsız yüz gerdirme işlemi hem kolay bir işlem olduğundan hem de geri dönüşü olan etkili bir işlem olduğundan sık tercih edilmektedir. Ayrıca işlemin kişinin yüz hatlarına çok müdahale etmemesi ve doğal bir duruş sağlaması da oldukça avantajlıdır.

Örümcek Ağı Estetiği İle 10 Yaş Gençleşin

Örümcek ağı estetiği; hızlı iyileşme süresi, uygun fiyatlı olması, hızlı bir şekilde etki etmesi, lokal anestezi ile gerçekleştirilmesi, izlerin hemen kaybolması ve ağrısız bir işlem olması ile oldukça avantajlıdır. 10 yaş genç bir görünüm vadeden bu işlem aynı zamanda oldukça risksiz ve güvenlidir.

Örümcek Ağı Estetiği Nedir? Nasıl Uygulanır?

Özel iplerin tünel tekniği ile derinin en üst kısmının hemen altına yerleştirilmesi ile işlem gerçekleştirilir. Ciltte ince uçlu iğneler ile çok ufak girişler yapılır ve ipler hafif zikzaklar ile yerleştirilir. Böylece dokular daha sıkı tutunur. İşlem lokal anestezi altında gerçekleştirilir ve işlem sonrasında yatışa gerek yoktur.

Örümcek Ağı Tekniği İçin Bilmeniz Gerekenler

Örümcek ağı estetik uygulaması tecrübeli hekimler tarafından uygulandığında oldukça güvenilir ve başarılı bir işlemdir. İşlem sonrası küçük morarmalar dışında bir probleme rastlanmaz. Ayrıca işlem lokal anestezi ile gerçekleştirildiğinden genel anestezi ile gerçekleştirilen işlemlerin hiçbir riskini taşımaz.

Örümcek Ağı Estetiği Yapılırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

İşlem sonrasında ilk gün başı kaldırıp yüksekte tutmak şişlikler için etkilidir. İşlemin hemen sonrasında abartılı ağız hareketlerinden kaçınmak tavsiye edilmektedir. İşlemden 3 hafta sonraya kadar ise yüzün ovuşturulması ve yüz üstü yatmaktan kaçınılması tavsiye edilmektedir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL