Örümcek Ağı Estetiği Ne Kadar Kalıcı

Ameliyatsız bir işlem olan yüzdeki kırışıklık ve ciltteki sarkmaların tedavisinde kullanılan örümcek ağı yöntemi için önemli noktalardan biride işlemin kalıcılığı olmaktadır. Yüzümüzde oluşan kırışıklıklar, sarkmalar ve cildimizdeki sarkmaların bizi rahatsız ettiği ve bunlardan kurtulmak için başvurduğumuz yöntemlerin tercih sebepleri arasında önemli bir yer tutan kalıcı olma süresi açısından incelediğimizde yaklaşık olarak 3 yıl etkisini sürdüren örümcek ağı yöntemi kullanılabilir bir yöntem olarak öne çıkmaktadır.

Yüz gerdirme uygulamaları, cilt sıkılaştırmaları işlemi yaptırdığımız kliniklere ve doktorlara göre değişim göstermekle birlikte ortalama 3 yıl geçerlilik süreleri bulunmaktadır. Bunun yanında bilmemiz gereken bir hususta örümcek ağı estetiği uygulamalarının etkileri ilk aydan sonra daha belirgin görünmekte ve cildimizin gençleştiği gözle fark edilebilir hale gelmektedir.

Örümcek ağı estetiklerinin bir önemli avantajı da etkileri geçmesi durumunda tekrarlanabilir olmalarıdır. Eğer bu hususu dikkate alırsak yeni operasyonlar ile yüzümüzün ve cildimizin gençliği ve düzgünlüğünü sürekli hale getirme imkanı bulmuş oluruz.

Örümcek Ağı Estetiği Yapılabilecek Bölgeler

Ameliyatsız yüz gerdirme ve vücut sıkılaştırma için kullanılan örümcek ağı estetiği;

  • Yüz kırışıklıkları ve çizgileri,
  • Göz ve dudak çevresi kırışıklıkları,
  • Yanak ve çene sarkmaları,
  • Kol ve bacak içi sarkmalar,
  • Karın ve göğüs sarkmaları gibi çeşitli bölgelere uygulanabilmektedir.

Yüz gerdirme ve cilt sıkılaştırma için belirtilen bölgelere uygulanan örümcek ağı estetiği yönteminin 3 yıl kadar kalıcı olmasının yanında etkisi geçtikten sonra tekrar uygulanabileceğinin de bilinmesinde fayda vardır.

Örümcek Ağı Estetiği Kalıcılığı İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Örümcek ağı estetiği sonrasında işlemin kalıcılığını sağlamak ve süreyi uzatmak için;

  • Güneşten korunmak,
  • Kullanılan makyaj malzemelerinin temizliğine dikkat etmek,
  • Kolejan üretimi için yeşil sebzeler,
  • A – C vitamini içeren gıdalar tüketmek faydalı olacaktır.

Belirtilen hususlarda dikkatli olunmasıyla örümcek ağı estetiği uygulamalarının kalıcılığı konusunda olumlu gelişmeler olabilecek ve etkisinin geçmesi, tekrarlanması için daha uzun süreler sağlanacaktır. Bu şekilde hem daha düzgün yüz ve vücut hatlarına sahip olacak hem de tekrarlanacak örümcek ağı estetiği için ödeyeceğimiz ücretleri düşürmek mümkün olacaktır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL