Liposuction (yağ aldırma) Fiyatları 2019-2020

Günümüzün en tercih edilen estetik operasyonlarının başında gelen liposuction özellikle kadınlar için etkili bir yöntem olarak görülüyor. Bu yöntemin bu kadar talep görme nedenleri ise neredeyse her bölgeye uygulanabilmesi, vücuda kontur işlemi uygulaması ve ameliyat izlerinin kalıcı olmaması. Peki bu liposuction nedir? Liposuction klasik yağ aldırma işlemidir. Bu işlemin birden fazla yöntemi vardır.

Son dönem teknolojisinin kullanıldığı, bölgesel zayıflama isteyenlerin tercihi olan ultrasonografik ses dalgalarının kullanıldığı yöntem olan vaser liposuction da çok popüler durumda. Bu yöntemler kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda uygulanır. Bu operasyonun yapılma amacı diyet programlarıyla, sporla uğraşan kişilerin kilo vermeye çalışması ve bu çalışma sonucu başarılı olunması ama yine de gitmeyen inatçı yağların olduğu durumlarda, bu çalışmalara yardımcı olmaktır.

Ameliyat süresi yarım saat ile 5 saate kadar değişir. Ameliyattan sonra uygulanması gereken bazı işlemler vardır. Bunlardan en önemlileri hastanın yürütülmesi ve bölgeye masaj yapılması. Hasta ameliyattan sonra çabuk toparlanma gösterir. Bu operasyonun tercih edilme sebebinden biri de budur.

2019-2020 liposuction (yağ aldırma) fiyatları

Şekillendirme ameliyatı olarak geçen liposuction her zaman dediğimiz gibi son zamanların çok popülerlik kazanmış bir operasyonu. Bu operasyon her ne kadar basit bir işlem gibi görünse de hijyenik açıdan fazla dikkat gerektiren bir işlemdir. Hemen herkesin, her yerde yapacağı bir ameliyat biçimi değildir. Bu konuda alanında iyi olan kişilere kliniklerde ya da hastanelerde bu işlem yaptırılmalıdır. Bölgesel yağ aldırma işlemi olan liposakşın inatçı yağlardan şikâyetçi olduğunuz her bölgeye uygulanabilir. Uygulama yapılmadan önce liposuction fiyatları konusunu merak edenlerin doktor muayenesinden geçmesi gerektiğini söylemekte yarar var.

Çünkü ücretler sizin ihtiyaçlarınıza ve alınacak yağın büyüklüğüne bağlı olmakla beraber, vücudunuzun yapısına da bağlı. Tahmini olarak ortalama fiyatları belirtecek olursak liposuction ücretleri (genel olarak değişmekte) 8.000 ile 20.000-25.000 arasında değişiklik gösteriyor. Daha uygun ya da daha pahalı olması işlemin yapılacak yer açısından, doktor açısından, sizin fiziki ihtiyaçlarınız açısından belirleniyor. Ameliyat olmadan muayene olup fiyat bilgisini kesin olarak öğrenebilirsiniz bunu belirtelim.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL