Liposuction İle Vücut Şekillendirme Mucizesi

Vücuttan yağ aldırma yani liposuction işlemi, vücutta yer alan inatçı yağlardan kurtulmaya yardımcı olmaktadır. Vücudun bazı bölgelerindeki yağlar diyetler ve spora rağmen kalıcı olabilmektedir. Bu bölgeler için tavsiye edilen ve oldukça etkili olan liposuction işlemi vücuttaki fazla yağların alınması temeline dayanır. Tek seansla bile vücutta etkili bir incelme gözlenebilir, hatlar kıvrımlı hale gelir.

Liposuction Nedir?

Karın, bel, kalça, üst bacak, diz, üst kol ve gıdı gibi vücudun belirli gölgeleri diyet ve egzersize dirençli yağların biriktiği bölgelerdir. Bu bölgelerde oluşan fazla yağlanmanın giderilmesi amacıyla yapılacak egzersizler işe yaramayabilir. Bu dirençli yağ birikimini negatif basınçlı bir vakumla vücuttan uzaklaştırma işlemine liposakşın adı verilir. Operasyon zayıflama operasyonu değil, kontur düzeltici bir işlemdir.

Liposuction Fiyatları

Yağ aldırma işlemi fiyatları kişiden kişiye değişebilmektedir. Uygulamanın yapılacağı bölgeler ve seans sayıları gibi etkenler liposuction fiyatları değiştirmektedir. Bu nedenle fiyatlar görüşmeler sonucu net olarak öğrenilebilir.

Liposuction Sonrası

İşlem sonrası genellikle rahat geçmekte ve ağrı hissedilmemektedir. Vakum uygulanan bölgelere bandajlar uygulanır ya da özel çorap ve korse giyilir. Bacaklardaki işlem sonrası bu çorapların 3 hafta kullanılması gerekir. Karın bölgesinde ise korse 6 haftaya kadar kullanılmalıdır. Yağ aldırma işlemi sonrası 2-3 haftada rahatlama ve belirtilerin yok olmaya başlaması gerekmektedir.

Vücut Şekillendirme

Estetik dünyasının en etkili ve popüler incelme işlemlerinden olan vaser liposuction işleminin en büyük avantajı yağların dışarı sıvı şekilde çekilmesidir. Bu sayede yağlar önce sıvılaştırılır ve sonrasında dışarıya vakumlanır. Bu sayede daha fazla yağ çekilebilir. Aynı zamanda bu işleme ek olarak kişi vücuduna kıvrım eklemek isterse bu işlemden alınan yağlar kullanılabilir. Vaser yöntemi ile dışarı çekilen yağlar meme, kalça ve yüz gibi bölgelere enjekte edilerek kimyasal dolgulardan daha etkili ve kalıcı bir şekillendirme sağlamaktadır.

Vücut Şekillendirme Uygulaması

Beğenmediği vücut hatları kişiyi mutsuz edip hayattan tat almasını engelleyebilir. Yapılan spor ve diyetlere rağmen bölgesel yağlardan kurtulmak imkansızlaşmışsa vaser liposuction ya da klasik liposuction işlemi ile bu yağlardan kurtulmak oldukça kolaydır. Aynı zamanda çekilen yağlar istenen bölgelere enjekte edilerek kişinin hayalindeki bedene ulaşması sağlanmaktadır. İşlemin iyileşme süresinin oldukça kısa ve rahat olması, liposuction ücretleri konusunda bir sorun yaşanmaması gibi avantajlar nedeniyle sıklıkla tercih edilen işlem estetik işlemler arasında en efektif olanlardandır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL