Lazer Liposuction (Lipo Lazer) Lazerle Yağ Aldırma Nedir?

Yağ aldırma işlemlerinin lazer cihazı kullanılarak yapılmasına Lazer Liposuction denilir. İster Liposuction olsun, ister lazer kullanılarak yapılan liposakşın olsun amaç, yağ birikintilerinden sizi kurtarmak ve vücudunuzu şekillendirerek size güzel ve estetik bir görünüm kazandırmaktır. Lazerli liposuction yönteminde diğer yöntemlerden farklı olarak yapılacak işlem için lazer cihazları kullanılır. Kişilere lazer lipoliz uygulaması yapılır. Ama bazı kişilerin yağlanması çoktur. Lazer lipoliz sırasında, çok fazla eritilen yağ olduğunda, vücudun dışarı atmak için çok çalışmaması için, çok çok ince kanüllerle sıvılar dışarı alınır. Lazer lipoliz işlemine başlarken vücudun deri altına giriş yapılan noktalarından belli sıvılar dışarı alınır.

Lipo Lazer

Lipo lazer, vücudun doğal yağ yakış sistemini çalıştırarak santimetre ölçüsünde incelme sağlar. Yağ hücrelerini eritmek ve vücut şekillendirmek için önerilen bir uygulamadır. Sistemin ürettiği kırmızı ışık yağ hücrelerinin içine odaklanır ve böylece eritilen yağ vücudun normal yollar ile atılabileceği forma getirilir. Eritilen yağ bundan sonra doğal lenf boşaltması vasıtasıyla bedenden atılır. Bu uygulama liposuction uygulamalarının yöntemlerinden biridir.

Bu tedavi yöntemi ile bölgesel yağlanma ve cilt gevşekliği gibi problemlerin giderilmesi sağlanır. Karın, basen ve bel gibi yağ biriken bölgelerde ve ayrıca yüz bölgesi ve buna benzer cilt gevşekliği olan bölgelerde etkin sonuç alınmaktadır. Lipo Lazer yöntemi sadece cilt altında biriken yağı yok etmekle kalmaz aynı zamanda ciltteki kollajen üretimini de arttırır. Bu sayede cildin daha gergin ve genç görünmesini de sağlar.

Lazerle Yağ Aldırma Nedir?

Yağ aldırma yöntemleri gelişen teknoloji ile birlikte çok fazla gelişme göstermekte ve her geçen gün o birçok teknik ortaya çıkmaktadır. Bu konuda hastaların kafası karışmaktadır. Bununla ilgili lazer lipoliz, lazer liposuction, vaserliposuction, klasik liposuction, gibi birçok yöntem vardır. Bu yöntemler kişinin durumuna göre araştırılmalıdır. Kişiye uygun yöntemler vardır.  Kişinin cilt yapısı, kilosu, yağ miktarı bu kararı vermede en önemli etkenlerdir.

Bu yöntemlerden biri lazerle yağ aldırma işlemidir. Lazer destekli yağ aldırma uygulamasına verilen isimdir. Normal yağ azaltmadan farkı yağların, lazer ışını ile eritilmesidir. Lazer uygulaması ile yağlar daha kontrollü bir şekilde azalır. Lazer liposuction fiyatları yapılacak vücudun bölgesine ve alınacak yağ miktarına göre belirlenir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL