Lazer Liposuction (Lazerle Yağ Aldırma) Fiyatları

Son zamanlarda çokça rağbet gören lazerliposuction bölgesel yağlarımızdan kurtulmanın en sağlıklı yöntemidir. Yağ aldırma yöntemleri çeşitli yollarla farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Liposuction eski bir yöntem fakat hala kullanılmaya devam ediliyor. Bu yöntem bölgesel yağları parçalayarak dışarı alınmasından ibarettir. Uzmanlar bu uygulamayı sırt bölgesi gibi kalın cilt yapılarında kullanıyor. Lazer liposuction yöntemi ise lazer ışınları ile ağrısız bir şekilde bölgedeki yağları parçalıyor.

Uygulama yapılan bölge sıkılaşmasını kendi sağlıyor yani uygulamadan sonra herhangi bir sıkılaşma yöntemi kullanmanıza gerek kalmıyor. Lazer lipoliz uygulaması ise daha küçük alanlarda uygulanan, lazer ile parçalanan yağların vücut içerisinde erimesine imkan veren bir yöntemdir. Lipoliz kelime anlamı olarak; sindirim sırasında yağların enzimler tarafından parçalanması anlamına gelmektedir. Vücut içerisindeki yağları enzimlerin yok edebilecek düzeye indirgemesini sağlayan lazer ışınları deriye herhangi bir zarar vermiyor.

Lazer Liposuction Yöntemi

Yağ aldırma yöntemi olarak liposuction veya lazer liposuction kullanılır. Lazer lipoliz uygulaması sonrası parçalanan yağlar idrar yoluyla atılırken lazer liposuction yöntemiyle parçalanan yağlar kanüller ile vücuttan alınmaktadır. Bu uygulamaları yaptırdıktan sonra bir daha kilo alınmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Uygulamadan sonra tekrar kilo almamak için yaşam şekliniz, uyku düzeniniz, diyetleriniz ve egzersizleriniz çok önemlidir. Yöntemlerin uygulanabilmesi için belli başlı hastalıklarınızın bulunmaması gereklidir.

Diyabet ve kalp gibi önemli hastalıklarınız varsa bu uygulamayı yaptıramazsınız. Yine hamile veya yeni doğum yapmış emziren annelere de bu uygulama yapılmamaktadır. İnce cilt yapısına sahip veya cilt rahatsızlığı olan bireylerde olumsuz sonuçlar verebiliyor. Yağ aldırma yöntemleri kesinlikle zayıflama yöntemleri değildir. Obezite gibi kilo problemleri yaşamayan belli başlı bölgesel yağları olan kişilere uygulanan ve sadece o bölgedeki yağlardan kurtulmak amacıyla yapılan uygulamalardır.

Lazerle Yağ Aldırma Fiyatları

Uygulanan her yöntemin fiyatlandırması farklıdır. Halk arasında bilinen adıyla liposakşın kişilerin yağ oranlarına, uygulama yapılacak bölgesine veya uygulama tekniğine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Herhangi bir yağ aldırma tekniği belirlendikten sonra kişinin uygulama yapılacak bölgesi ve bu bölgedeki yağ oranına bakılıyor. Bu durum kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için sabit bir fiyatlandırma yapılamıyor. Genelde tek seansta biten uygulamalar kalın bir deri yapısına sahip veya yağ tabakasının kalın olduğu kişilerde 2 hatta 3 seansta istenilen düzeye indirgenebiliyor.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL