Lazer Liposuction ile Yağ Aldırma Ameliyatı Fiyatları

Obezite ve şişmanlık gibi kilo problemleri olmayan ve bölgesel zayıflama yöntemleri ile giderilmeyen yağlanmalara sahip kişilere, yağların giderilmesi ve vücuda daha iyi bir görünüm kazandırılması için yapılan cerrahi işlemlere “Liposuction” ismi verilir.  Liposuction (liposakşın)farklı yöntemler kullanılarak daha akışkan hale getirilen yağ dokularının ince ve uzun kanüller aracılığı ile vakumlanması ve vücuttan uzaklaştırılması şeklinde uygulanır. Liposuction türünün çeşitli cerrahi işlemleri vardır. Bunlardan en tercih edileni, lazer liposuction ismi verilen işlemdir.

Lazer Liposuction nedir?

Lazer destekli yağ aldırma uygulamasıdır. Normal yağ azaltmadan farkı yağların, lazer ışını ile eritilmesidir. Lazer uygulaması ile yağlar daha kontrollü bir şekilde azalır. Yağ alma ameliyatı ile deneyimli estetik cerrahlar uygun hastalarda iyi sonuç alabilirler. Uygun hastalar ciltte çatlak, sarkma ve gevşemesi olmayan hastalardır. Klasik liposuction belli bölgelerde toplanan yağların büyük çaplı kanüller kullanılarak alınması yöntemidir. Bu metot deride geniş boşluklar kalmasına ve kantür bozuklukların ortaya çıkmasına neden olur. Klasik liposuction yöntemi yerine Lazer Lipoliz yöntemi önerilmektedir. Lipoliz bölgesel zayıflama türleri içinde önemli etkiye sahip bir yağ eritme yöntemidir.

Lazer Lipolizyöntemi; bölgesel yağ fazlasının giderilmesi ile vücuda şekil verilmesi, gevşek olan ciltte gerginlik elde edilmesi ve terlemeyi engellemesi için koltuk altına yapılması gibi amaçlarla yapılmaktadır. Bu yöntem 1 milimetre çapında bulunan iğnelerin kullanılması ile yapılmaktadır. Bu iğneler ile kullanılmasıyla yağların kendini yok etmesi sağlanmaktadır. Ayrıca yapılan ameliyat sonrasında gevşeyen veya sarkan bölgelerde sıkı bir görüntü oluşmasına da yardımcı olmaktadır. Bu özellikleri sebebiyle daha çok tercih edilmektedir.

Lazer Liposuction ile Yağ Aldırma Ameliyatı Fiyatları

Lazer Liposuction fiyatları yapılacak vücudun bölgesine ve alınacak yağ miktarına göre belirlenir. Liposuction uygulaması pek çok medikal estetik uygulamasına nazaran çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Hasta, muayene olarak ameliyat fiyatı hakkında net bir bilgiye sahip olabilir. Uygulamanın vücudun hangi bölgesine yapılacağı, ne kadar yağ alınacağı gibi unsurlar liposuction ile yağ aldırma işleminin fiyatı noktasında belirleyici olmaktadır. Bu nedenle bölgesel yağlardan kurtulmanız ve liposuction cerrahi işleminin fiyatı hakkında bilgi almanız için hastanelere başvurmanız gerekmektedir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL