Lazer Lipoliz (İstenmeyen Yağlardan Kurtulma) Uygulaması

Hamilelik, beslenme alışkanlıklarımız gibi sebeplerle bölgesel yağ kitleleri oluşmaktadır. Spor ve diyetle eritilemeyen bu yağ kütlelerinin lazer ile eritilerek zamanla vücuttan atılması işlemini Lazer Lipoliz işlemi denilmektedir. Lipoliz yani yağ aldırma işleminin lazer kullanılarak yapılması işlemidir. Bacak, basen ve karın gibi vücudun tüm bölgelerine uygulanabilecek olan lazer lipoliz işlemi yağlardan kurtulma yöntemleri arasında öne çıkmaktadır.

Lazer lipoliz işlemi ergenliğini tamamlamış ve operasyona engel teşkil edecek rahatsızlığı bulunmayan herkese rahatlıkla uygulanabilir. Cerrahi bir uygulama olmadığı için sadece lazer lipoliz uygulanacak bölgenin lokal olarak uyuşturulmasıyla operasyon genellikle tek seansta gerçekleştirilebilir. Böylece fazlalıklarımızdan kurtularak güzel bir bedene acısız bir şekilde kavuşabiliriz.

Lazer lipoliz uygulamaları sonrasında eritilen yağ kütleleri tekrar geri dönmemektedir. Ancak yağ kütlelerinin tekrar oluşumunun engellenmesi için beslenmemize dikkat etmeli, yüksek kalorili besinleri sürekli olarak tüketmekten kaçınmalı ve düzenli spor yapmaya özen göstermeliyiz.

İstenmeyen Yağlardan Kurtulma Uygulaması

Lazer Lipoliz işlemi fazla olan istenmeyen yağlarımızdan kurtulmamız için gerçekleştirilen bir operasyondur. Herkesin hayali olan fit ve düzgün görünümlü bir vücuda spor ve diyet gibi yollarla ulaşılamaması durumunda uygulanır. Bu noktada bilinmesi gereken bir hususta lazer lipoliz işleminin incelme için değil istenmeyen yağlardan kurtulmak için kullanılan bir operasyon olduğudur.

Lazer lipoliz işlemi operasyona engel teşkil eden bir husus yoksa öncesinde herhangi bir hazırlık gerektirmemekle birlikte operasyon hastayı etkileyici bir durum da teşkil etmemektedir. Bundan dolayı operasyon sonrasında çok kısa sürede günlük hayatımızdaki durumumuza daha düzgün bir vücutla kavuşabiliriz.

Lazer Lipoliz Fiyatları

Lazer Lipoliz işlemi fiyatları uygulanacak bölge ve eritilecek yağ kütlesine ve seans sayısına göre değişmektedir. Lazer Lipoliz işlemleri ücretleri için en yakın hastaneye giderek ön muayene sonrası gerekli tanıların yapılmasıyla ücretlendirmeyi öğrenebiliriz. Lazer liposuction fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda seçenek çıkmaktadır.

İstenmeyen yağlardan kurtulmamız ve düzgün bir bedenle özgüvenimizi kazanmamız için lazer lipoliz işlemi ücretlerine katlanmamız gerekmektedir. Çünkü lazer lipoliz işlemleri gerek özel hastaneler için gerek devlet hastaneleri için SGK tarafından karşılanmamaktadır. Ancak sevindirici olan lazer lipoliz fiyatlarının düzgün bir bedene sahip olmamız için karşılayabileceğimiz seviyelerde olmasıdır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL