Kuru Cilt ve Erken Yaşlanmaya Karşı EASY PHYTIC PEEL Uygulaması

Ankara’da Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenen M. Ö. 6000 yılına ait ve obsidyenin bir yüzeyi parlatılarak yapılan dünyanın bilinen en eski aynası; biz insanların güzellikle, dış görünüşle olan estetik bağımızı çok güzel özetler. O zamanki insanlar aynaya bakarken ne hissediyordu bilinmez ama günümüzde hangi yaşta olursak olalım biz baktığımızda “ Aman Allah’ım gözümün altında morluk var, çevresi kırışmış, şu leke de ne? Eyvah şimdiden yaşlanıyorum! “ sesli ya da sessiz çığlık attığımız bilinen bir gerçektir.

Yaşlanmak üzüntü verici gelir hepimize ama erken yaşlanma sinirlerimizi bozar ve kaygılandırır. Erken yaşlanmanın birçok sebebi var elbette. Kuru cilt; stres, beslenme ve çevresel koşullardan kaynaklı leke dediğimiz yüzeysel melazma sorunu, mat bir cilt gibi cilt problemi ya da problemleri bu sebepler arasında sayılabilir.

M.Ö. 6000’de obsidyen taşlı aynasına baktığında bu sorunları yaşayan ve gören kadın muhtemelen bir çözüm bulamadan yaşlanmaya devam etmiştir. Ama biz günümüz kadınları bu konuda çözümsüz değiliz. En son çözüm olarak ameliyat dahil olmak üzere birçok estetik uygulama acısız ağrısız, günlük hayatımızdan bizi koparmadan hizmetimizdedir.

Bunlardan biri de easy phytic peel uygulamasıdır.

EASY PHYTIC PEEL nedir?

Cildi foto-yaşlanmadan kaynaklı lekelerden, matlık, akne, ölü hücre ve ince çizgilerden arındırmak için son yıllarda kullanılmaya başlanan Easy Phytic Peel, etkin bir kimyasal bir peeling işlemidir. İşlemin özü derinin güçlü bir şekilde uyarılarak yenilenmesini, canlanmasını ve kendini onarmasını sağlamaktır.

EASY PHYTİC PEEL uygulaması

Uygulama, içinda saf halde bulunan ph seviyesi kontrol altına alınmış glikolik, laktik, mandelik asitler bulunan bir solüsyon ile yapılmaktadır. Uygulamanın püf noktası slow release denilen yavaş yavaş, cildi tahriş etmeden, kurutma ve pullandırma yapmadan haftada bir tekrarlanmasıdır. Temiz bir cilde Easy Phytic Peel küçük masaj hareketleriyle sürülür ve on beş yirmi dakika sonra temizlenir.

EASY PHYTİC PEEL etkileri

Günlük hayata işlemden sonra rahatlıkla devam edilebilir. Sadece ilk bir saat uygulanan bölgede hafif bir kızarıklık görülebilir. Sonuç ayna baktığımızda parlak, daha genç, gergin ve lekesiz bir cilt! Ameliyatsız yüz gençleştirme ve yüz estetiği için mükemmel bir uygulama!

Kullanım Alanları

Yüz ve boyun bölgesi dışında mat, akneli lekeli diğer vücut bölgelerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL