Kaş Kaldırma İşlemi İle Göz Kapağı Düşüklüğü Ortadan Kalkar Mı?

Özellikle ilerleyen yaşlarla birlikte bayanların en çok sıkıntı duyduğu konulardan birisi kaş düşüklüğü yaşıyor olmasıdır. Aslında göz kapağının düşmesiyle birlikte kaşlarda da yaşanan bu problem, kısa sürede halledilebilinen bir işlemdir. Kaş kaldırma işlemleri birkaç farklı yöntemle yapılmaktadır. Kaş kaldırma botoks bu yöntemlerden birisidir. Az düşüklük gösteren kaşlarda uygulanmaktadır.

Kaş kaldırma ameliyatı yapılmasına karar verilen kişilerde aynı zamanda göz kapağı düşüklüğü de ortadan kalkmaktadır.  Kaş kaldırma estetiği içerisinde uygulanan yöntemle göz kapağının düşüklüğü de giderilmektedir. Böylelikle yorgun bir yüz ifadesi yerini daha dinç ve genç bir yüze bırakmaktadır. Düşük olan kaşlarınızda kendinizce uygulamış olduğunuz yöntemlerden olan kaş alma ya da kontörle kaşlara şekil verme yerine daha kalıcı çözümler bulmak yapılması gereken doğru hareketlerden birisidir.

Kaş Kaldırma İşlemiyle Birlikte Neler De Yapılabilir?

Botoksla kaş kaldırma yönteminden başka; germe ve iple kaş kaldırma yöntemleri de bulunmaktadır. Olması istenilen kaş şekilleri doğrultusunda yapılması gereken işleme karar vermek, doktor tavsiyesi ile olmalıdır. Yüzünüzde oluşmuş olan başka sorunlar varsa; kaş kaldırma operasyonu sırasında diğerlerinin de yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Kaşlarınızı kaldırırken alın kırışıklığı giderme, şakak germe gibi işlemlerin de yapılmasına gerek duyuluyorsa aynı anda yapılabilir.

Yapılacak olan bütün bu işlemlerden sonra kişi kendini daha mutlu hissedecek ve yüzündeki sorunlardan kurtulmuş olacaktır. Kaş kaldırma fiyatları, yapılacak olan işleme ya da işlemlere göre farklılık gösterir. Yapılan bu operasyonlar sonrasında yüzde iz kalmamakta ve iyileşme süreleri de çok kısa olmaktadır. Operasyon sonrasında yapmanız ve yapmamanız gerekenleri doktorunuza sorar ve onlara uyarsınız, hemen gündelik hayatınıza dönebilirsiniz.

Kaş Estetiği Yöntemlerinden Hangisini Uygulamalıyım?

Kaş estetiği yöntemlerinden olan; iple askı, botoks ile kaş kaldırma, germe, kaş ekimi gibi yöntemlerden hangisinin sizde kullanılması gerektiği doktorunuzun tavsiyesi ile ortaya çıkacak olan bir durumdur. Genelde kaş mimikleri fazla kullanılır. İnsanlar ruh hallerini kaşlarını çatmasıyla belli ettiği için, oluşacak kırışıklıklar bu estetik operasyonlarla giderilmektedir.

Yapılması gereken estetik yöntemlerinden hangisinin sizin sorununuzu ortadan kaldıracağına karar verildikten sonra, işleme başlanılır. Yüzünüze uygun olan kaş modelleri arasından seçim yapılır. Ortası kalkık, kavisli ya da düz bir kaş mı sizin yüzünüzde güzel bir görüntü oluşturur diye karar verilir. Bu doğrultuda iple askı ya da germe yöntemlerinden birisinin kullanılması gerekir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL