Kadınların 2020’de Yaptıracağı 10 Güzellik Yöntemi

Genç ve canlı bir vücut isteği,her zaman ön planda olan bir durumdur.Teknolojik gelişmelere paralel olarak yapılan yeni uygulamalar sayesinde,yıllara meydan okumak mümkün olmaya başladı. Kadınlar son yıllarda yaptırdıkları dolgu botoks güzellik yöntemler iile daha genç görünüme kavuşurlar. 2020 yılının estetik trendleri arasında kök hücre tedavileri, endolif lazer ağı uygulamaları, botoks ve kalça büyütme gibi işlemler yer alır.

Kadınların Estetik Kaygısı

Güzellik tutkusundan yıllardır vazgeçemeyen kadınlar, belli bir yaştan sonra yaptırdıkları uygulamalarla genç ve sıkı bir cilde kavuşurlar. Günümüzde kilo problemi yaşayan kadın ve erkekler, liposuction uygulaması sayesinde vücutlarındaki fazla yağdan kısa sürede kurtularak istedikleri forma ulaşırlar. Yüz, boyun, diz kapağı ve yanık izlerinin tedavisinde etkili olan kök hücre tedavisi, kalıcılığı ve istenen sonuçları ile en çok tercih edilen operasyonlar arasında yer alır.

Kampanyalı Botoks Uygulamaları

Güzellik merkezlerinde yapılan botoks kampanya imkanları sayesinde, her kesimden insan bu uygulamaları rahatlıkla yaptırabilir hale geldi. Cildi hem bakımlı hem de doğal gösteren uygulama, bu yılın güzellik trendleri arasında ilk sırada yer alır. Genç ve kırışıklıklardan arınmış bir yüz isteyen kadınlar, bu yıl estetik merkezlerinin kapısını aşındıracağa benziyor.

Güzelliğin ilk belirtisi olan saçlar, uygulanan saç botoksu ile daha canlı ve ışıltılı görünüme kavuşur. Saçların ihtiyacı olan protein ve amino asitler saçlara yüklenerek, yeni ve kırıksız saçlara kavuşulur. Kimyasal bir uygulama olmayan saç botoksu, özel bir teknoloji ile yapılır. Kalıcılığı ortalama olarak 5-6 ay süren botoks sayesinde, pürüzsüz ve yumuşak saç yapısına kavuşulur.

Dudak Botoksu Gerekli mi?

Kas ve deri yapısına göre yüzün her bölgesinde kırışıklık oluşur. Dudakta oluşan deformasyon, dudak botoksu sayesinde en aza indirgenir. Burada önemli olan önce mikro seviyede başlamaktır. İlerleyen zamanlarda doz yavaş yavaş artırılarak etkisi görülür. Uygulamadan önce dudaklara buz ve krem tedavisi yapılır. Beş dakika süren işlemden sonra istediğiniz dudaklara kavuşabilirsiniz.

Estetik amaçlı olarak yaptıracağınız botoks fiyatları 2020 yılında, işlem yapan merkezin şartlarına göre belirlenir. Burada tecrübe ve yapılacak ek uygulamalar fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Yüzünüzde botoks yaptıracağınız bölge artıkça, fiyatlarda ona göre artış gösterir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL