Gözaltı Morlukları İçin Uygulanan Tedaviler

Göz altı morlukları günümüzde her yüz kişiden altı kişide görülen genetik ve çevresel faktörlerden ötürü meydana gelen bir cilt problemidir. İnsanı olduğundan daha yaşlı, daha bitkin ve hastaymış gibi görünmesine sebep olan bu cilt sorunu için günümüz teknolojileri ve ilerleyen tıp bilimi ile birçok tedavi yöntemi geliştirilmiştir. Günümüz estetik anlayışını doğrudan etkileyen bu gözaltı morluklarından kurtulmanın birçok yolu vardır.

Bu yollardan birçoğu evde denene kürlerden oluşurken bu kürler genel itibariyle kısa süreli ve uğraştırıcı çözümler sunmaktadır. Daha kalıcı ve pratik çözümler için güvenilir bir estetik merkezi dahilinde göreceğiniz tedavi ile sizler de şikayetçi olduğunuz göz altı morluklarınızdan kurtularak sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Nedir Bu Tedaviler?

Kalıcı ve yüzde yüz çözüm vaadiyle işleme başlayan medikal tedaviler acısız ve kesin çözüm olarak görüldüğünden oldukça sık ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu tedavilerden bahsedecek olursak; moraran kan damarlarının lazer teknolojisiyle normal cilt rengine dönüştürülmesi işlemini sağlayan IPL tedavisi oldukça sık başvurulan bir medikal tedavi yöntemidir. Kimyasal peeling yöntemi ile de göz altınızdaki cilt kaliteniz arttırılarak daha sağlıklı bir görünüm elde etmek amaçlanır.

Bazı dolgu yöntemleri göz altı morluklarının giderilmesi için oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Örneğin hyaluronik asit maddesini içeren dolgular göz bölgesinin belli noktalarına uygulanarak gözaltı morluklarının giderilmesinde faydalı olmaktadır. Gözaltı morluklarından kurtulmanın bir diğer medikal yöntemi de yağ transferidir. Hastanın kendi vücudundan alınan yağ dokusu zenginleştirilerek göz bölgesine enjekte edilerek uygulanır. Oldukça kesin ve kalıcı çözüm sunan bu tedavi yöntemi oldukça sık tercih edilmektedir.

Nerelerde yapılır? 

Vücudunuz sizin için en değerli hazineniz olduğu için vücudunuzda gerçekleşecek her türlü işlemi işinde uzman kişiler tarafından gerçekleştirmeniz oldukça önemlidir. Bu bağlamda başvuracağınız estetik merkezi sizin için güvenilir olmalı. Bu tür klinikler genelde botoks, burun estetiği, meme estetiği, dudak botosu, çene botoksu, prp gibi birçok estetik işlemi başarıyla gerçekleştirmektedirler. Yapılan bu işlemler sonucu sahip oldukları müşteri memnuniyeti ve sağlık bakanlığı onaylı belgeleriyle sizler de kendiniz için en güvenilir medikal tedaviyi gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sor

Name
E-mail
Comment

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL