Gençlik Serumu (Jalupro) Hangi Amaçlarla Kullanılmaktadır?

Teknolojik imkanlar arttıkça, güzellik algısı da günden güne değişkenlik göstermektedir. Son dönemlerde, piyasada bulunan gençlik serumu, bilinen en etkili aşılardan birisidir. Sağlıklı bir cildin ilk belirtisi nemdir. Nemini kaybeden bir cildin, elastikiyeti de kaybolur. Burada çevresel faktörler ve genetik miras önemli rol oynayan etmenlerdendir.

Fresh Bir Cildin Göstergesi

Zaman içerisinde, yapısı bozulan cildin gerekli bakımlarının yapılması şarttır. İnsan cildinde bulunan, hyalüronik asit miktarının dengede tutulması, çevrenin bize verdiği zararlı etkilerinin azalmasında başrol oynar. Asit dengesizliği, ciltte kırışıklıklara sebep olur. Nemini kaybeden ciltte oluşan, bakımsız ve yaşlı görünümü, Jalupro ile kısa sürede canlı ve fresh haline kavuşturabiliriz.

Jalupro Serumunun Olumlu Etkileri

İsviçre menşeli bir ürün olan Jalupro, göz altı gibi hassas bölgelerde, uzun süreli etki sağladığı için tercih edilir. Cildin, yılların etkisiyle azalan canlılığının geri kazandırılması sağlar. Cildin bozulan nem dengesini sağlayarak, genç görünmesinde etkili olur. Son dönemlerin, gözde yüz gençleştirme yöntemleri arasında yer alan Jalupro, sayesinde daha hızlı sonuçlara ulaşılır.

Protein ve Amino Asitlerin Birleşimi Jalupro

Jalupro, yüzde belirli bölgelere enjekte edilerek, her yere eşit dağılımı sağlanır. İçerisinde bulunan hyalüronik asit ile yüzün tüm bölgelerinde olumlu etki yapar. Yapısında,cildin yaşlanma etkilerini gideren ve proteinlerin yapı taşları olan amino asitleri de barındırır. Bütün bu özellikleri ile Jalupro nedir sorusunun cevabı; son dönemlerde yaşlanma karşıtı ürünlerin en etkilisi olarak verilebilir.

Mikro İğnelerin Mucizesi

İnsanların ciltlerinde oluşan sarkmalara karşı da kullanılan, bir ürün olan Jalupro fiyatı ile de beklentilere cevap verir. Uygulaması da oldukça kolay olan ürün, 1 ila 4 seanslık bir süreç gerektirir. Öncelikle cilt, uygun malzemelerle uyuşturulur. Üst tabakaya, küçük mikro iğnelerle Jalupro uygulanır. İğne kullanıldığı için, enfeksiyon kapma riskine karşı, uygulamanın klinik ortamı gibi steril yerlerde yapılması gerekir.

Gençlik İksiri Jalupro

Jalupro uygulandıktan sonraki, bir yıl içerisinde olumlu etkilerini fark ettiren bir üründür. Cilt bu dönemde, yitirdiği canlılık ve elastikiyeti yeniden kazanır. İlk sonuçların belirtileri, bir hafta içerisinde insanlar tarafından fark edilmeye başlanır. Bu tedaviden sonra insanlar, daha genç bir görünüme kavuşurlar. Uygulanacak cilt gençleştirme seansları, kişiden kişiye farklılık gösterir. Dokuların durumuna ve yapısına göre değişkenlik gösteren seanslar, uygun merkezlerde yapılmalıdır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL