Gençlik Serumu Hangi Durumlarda Tercih Edilmelidir?

Deforma olmuş, kırışmış, nemini kaybetmiş sarkmış ciltler hepimizin sorunu. Bu nedenle çeşitli tedavilere uygulamalara ve operasyonlara mecbur kalırız. Güzelleşmek uğruna estetik merkezi kliniklerine akın ederiz.  Kimi botoks yaptırır kimi estetik medikal ürünlerine başvurur.

Siz de görünümünüzden memnun değilseniz, cildinizin yıprandığını, sarktığını, eski canlılığını kaybettiğini düşünüyorsanız Gençlik Serumu tedavisini deneyebilirsiniz. Gençlik serumu deforme olmuş, kırışmış, sarkmış ve nemini kaybetmiş ciltlerin nem tutma kapasitesini arttırıyor. Böylece cildimizin ilerleyen yaşlarda üretemediği mineral, vitamin ve aminoasitleri cildin altına doğrudan veriyor.

Gençlik serumu cildin bütün ihtiyaçlarını karşılayarak daha canlı, parlak ve genç görünmesini sağlıyor. Gençlik serumu ciltteki hücre yenilenmesini hızlandırdığı gibi, cildin biyolojik onarım sürecini de hızlandırıyor. Böylece çeşitli nedenlerle oluşan kırışıklık, sarkma ve lekelerin cildin kendisi tarafından doğal bir şekilde giderilmesini sağlıyor.

Gençlik Serumunun Avantajları Nelerdir?

Gençlik serumu uygulaması sizi çeşitli yan etkileri olan pahalı tedavilerden kurtararak doğal ve sağlıklı bir güzelleşmeye kavuşturuyor. Gençlik serumu, yüz bölgesine, boyun ve gıdı bölgesine, dekolte bölgesine ve ellere uygulanabiliyor. Son dönemlerin en favori medikal estetik tedavi ürünlerinden biri olan gençlik serumu, cildi gençleştiren en başarılı ürün olarak ön plana çıkıyor.

Siz de daha genç görünmek istiyorsanız, kanser ya da şeker hastası değilseniz, kan sulandırıcı ilaçlar kullanmıyorsanız, kan pıhtılaşması sorunu yaşamıyorsanız ve çoklu ilaç kullanmıyorsanız, gençlik serumu uygulamasını yaptırabilirsiniz. Estetik merkezlerinde görünüşlerinden rahatsız olan birçok insan plastik cerrahi, botoks, dolgu gibi tedavilere başvuruyor.

Yüzünüzde kırışıklıklar varsa ve bunları açtırmak istiyorsanız, göz çevrenizdeki kırışıklıklardan kurtulmak istiyorsanız, gözaltı torbalarından kurtulmak istiyorsanız gençlik serumu tercih edilebilir. Bunların yanı sıra, sarkan gıdığın gerginleştirilmesi için, boyun bölgesindeki deformasyonu gidermek için, canlılığını kaybetmiş cildinizi güzel bir görüntüye kavuşturmak için, elleri lekesiz ve parlak bir görüntüye kavuşturmak için gençlik serumu uygulamasını tercih edebilirsiniz.  Çene botoksu, dudak botoksu yaptıran veya botoks kremi kullanan çok sayıda insan var. Botoks fiyatlarının çok yüksek olduğu biliyor.

Soru sor

Name
E-mail
Comment

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL