Ellanse Akıllı Dolgu Nedir?

Gençleşmek isteyen ve bunu ameliyatsız olarak yapmak isteyen pek çok kişin son dönemlerde gözde uygulaması Ellanse cildinizde kaybolan ne varsa yerine koymaya çalışmaktadır. Yaşın ilerlemesi ile birlikte ciltte başlayan sorunları bu uygulama ile ortadan kolayca kaldırabilmektesiniz.

Ciltte azalan kolajen miktarını tekrar attırarak cilde çok daha canlı genç bir görünüm sağlamak için bu uygulama rahatlıkla tercih edilebilinir. Akıllı dolgu sizi kısa sürede gençleştirecek olan bileşenlerden oluşur. Ciltteki kolajenleri harekete geçirecek olan Polikaprolakton,  selüloz, polimer bu dolguyu oluşturmaktadır.

Ellanse Hangi Bölgelere Yapılmaktadır?

Gençliğin yeni sırı olarak görülen bu uygulama şu bölgelere yapılmaktadır;

  • Dudaklar,
  • Göz çevresi,
  • Gözaltı,
  • Yüzdeki derin kırışıklıklar,
  • Yüz ovali,
  • Yanaklardaki sarkmalar,
  • Ellerdeki kırışmalar,
  • Ciltte sarkan ve hastaları rahatsız eden yerlerde kullanılmaktadır.

Akıllı Dolgu Nasıl Uygulanır?

Hastaların kalojen dolgu uygulanacak bölgelerine ilk olarak lokal anestezi sağlayacak bir krem uygulanır. Akıllı dolgu daha sonra küçük küçük deri altına enjekte edilmeye başlanır. Kısa sürede problemli tüm alanlara uygulama yapılarak hastalar günlük hayatlarından geri kalmadan taburcu olurlar. Çünkü işlem sonrasında kalıcı bir rahatsızlık söz konusu olmamaktadır.

Uygulama yapılan alanlarda hafif bir dolgunluk hissi yaşanabilmektedir. Endişelenmenize gerek yok birkaç hafta içerisinde bu dolgunluklar ortadan kalkacaktır. Deri altına enjekte edilen bu karışım hızla çalışmaya başlayacak ve kalojen üretmeye başlayacaktır. Her geçen gün biraz daha gençleştiğinizi fark edeceksiniz. Ancak net sonuçların görülmesi 3 ila 4 ay kadar sürmektedir.

Akıllı Dolgu Kalıcı Mıdır?

Uygulama cilt gençleştirme amacı ile yapılmaktadır. Ancak birkaç yılda bir tekrarlanması gerekmektedir.  Uygulamayı yapan doktorunuzun belirlemiş olduğu sürelerde bu dolguyu tekrarlayarak genç ve gergin cildinizi koruyabilmektesiniz. Bu uygulama sağlığınızı olumsuz etkilemeyecektir. Bu dolgular pek çok teste tabi tutulmaktadır. Ayrıca üç dört ay sürecek olan cilt gençleşmesi bu uygulamanın sadece kolajenleri uyarmaya yönelik olduğunu göstermektedir. Kısaca cildiniz ile tam bir uyum göstermektedir.

Hastaların artık uzun süre etkili dolgu yerine akıllı dolguları tercih ederek doğal bir görünüm elde ettikleri gözlemlenmektedir. Hiçbir his kaybına yol açmayan bu dolgular sayesinde gayet genç görüneceksiniz ve çevrenizdekiler bu sürecin nasıl olduğunu fark edemeyecekler bile.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL