Daha Genç Bir Görünüm İçin Gençlik Aşısı

Yaşın ilerlemesiyle birlikte güneşin zararlı olan etkileri, mekanik etmenler ve yoğun stres nedeniyle cilt nemini kaybetmektedir. Bu duruma bağlı olarak da cildin yapısı ve esnekliği bozulmaya başlar. Tüm bunlar cildin genç görünümünün kaybolmasına neden olur. Ayrıca sıraladığımız etkenler cildimizin en önemli unsurlarından olan hyaluronik asit miktarında azalmalara yol açar.

Yaşlanmayla beraber ciltte kırışıklar meydana gelir. Cilt incelir ve matlaşır.  Günümüzde cildi gençleştirmek için uygulanmakta olan pek çok tedavi yöntemi vardır. Gençlik aşısı da bu yöntemlerden bir tanesidir. Bazı kişiler daha genç yaşlarda da bu sorunlarla karşılaşabilmektedir. Bu kişiler için en uygun gençleştirme yöntemleri gençlik serumudur.

Gençlik Aşısı Ne İşe Yarıyor

Öncelikle yüzünüzün daha genç bir görünüm kazanmasını sağlar. Yüzdeki cansız ve mat görünümünü ortadan kaldırır. Cildin yitirdiği nem miktarını tekrar kazandırır. Kırışıklıkları ortadan kaldırır. Yaşlı görünüm sebebiyle kişilerde görülen huzursuzluğun ve gerginliğin bitmesi noktasında yardımcı olur. Bu işlemle beraber yüzünüz daha estetik ve daha canlı bir görünüme kavuşur.

Ayrıca gençlik serumu yüz dışında pek çok bölgeye de uygulanmaktadır. Bunlardan bazıları; eller, yüz, dekolte ve boyun bölgeleridir. Yapılan çalışmalar doğrultusunda gençlik aşısının daha pek çok uygulanabileceği bilinmektedir. Hastanın kronik bir rahatsızlığı ve alerjik sorunları varsa gençlik aşısı uygulaması tavsiye edilmez. Gebe veya bebek emziren kadınlara bu işlem yapılmaz.

Gençlik Aşısının Etkileri

Cildin sağlıklı görünümü gitgide azalıyorsa, nem oranında düşüş varsa ve cilt matlaşmışsa gençlik aşısı tavsiye edilmektedir. Boyun, dekolte ve yüzdeki kırışıkları tedavi eder. Cildi besler, diz ve el üstü sarkıklıkları giderir. Yüzün tamamında oluşan çukurlaşma ve kırışıklıkları giderir. İçeriğinde doğal maddeler bulunduğundan herhangi bir yan etkisi yoktur.

İşlemin ardından uygulanan bölgede hafif düzeyde morluklar meydana gelebilir. Ancak bu morluklar kısa bir zaman içerisinde geçer. Gençlik aşısı etkilerini hemen göstermeye başlar.  1 hafta tamamlandığında kırışıkların gittiğini görebilirsiniz. 1 ayın sonunda ise etkisini tamamen gösterir. 1 ya da 2 seans uygulanan bu aşı ile daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Soru sor

Name
E-mail
Comment

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL