Celluphase Tedavisi Nedir?

İnsanların pek çoğu yüz görünümüne dikkat etmektedir ve gıdı bölgesi maalesef ki sarkmaları veya büyüklüğü ile mutsuzluklara neden olabilmektedir. Ancak son dönemlerde uygulanmaya başlanan Celluphase tedavisi ile bu sorun ortadan kaldırılmaktadır. Uygulama ameliyatsız olduğu için çok fazla ilgi görmektedir ve uygulama sonrası kısa sürede sonuçlar gözle görülür olmaktadır.

Eskiden gıdısından kurtulmak isteyen kişiler gıdı aldırma operasyonları için bıçak altına yatmaktaydı. Geçirilen estetik operasyon sonrasında kişiler sosyal yaşamlarından bir müddet uzak kalarak iyileşmeye çalışmaktaydılar. Gelişen teknolojinin nimetlerinden olan Celluphase ile hiçbir ameliyata gerek kalmadan gıdınızdan kurtulabilmektesiniz.

Hastalar kliniğe gıdı germe ameliyatı için başvurduklarında uygulanan bu yeni yöntemi çok daha sağlıklı ve acısız buldukları için tercih etmektedirler. Hastalara ilk olarak bu tedavi için çene altında bulunan yağ dokusunu azaltmak için Celluphase enjekte edilir. Daha sonra hasta bir hafta ila on gün arasında tekrar çağırılarak sıkılaşma ve germe işlemini yapacak olan serum cilt altına enjekte edilmektedir.

Bu uygulama sayesinde gıdınız artık gergin tam oturmuş bir hal almaktadır. Ayrıca sarkmalar ve bozulmuş olan cilt görünümünü gibi gıdı estetiği gerektirebilecek her konuda Celluphase tedavisi uygulanmaktadır.

Uyguluma Ne Kadar Sürmektedir?

Uzman doktorunuz gıdı tedavisi sürecinizi başlattıktan sonra yağlanma ve deformasyon durumuna göre tedavi süresi 5 ila 7 seans kadar sürebilmektedir. Ortalama seans süreniz ise 30 dakikayı bulabilmektedir. Ancak unutmayınız ki seansların uzun veya kısalığı değil bu uygulamanın kalıcılığı çok önemlidir.

Celluphase uygulamasında yağ yakımı yapıldığı için çene altı tedavisi kalıcıdır. Gençleşirken bunun kalıcı olduğunu bilmek ve gıdı sorunundan sonsuza kadar kurtulmanın verdiği konforu mutlaka yaşamalısınız. Aynaya her baktığınızda çok daha güzel ve genç olduğunuzu fark edecek ve yıllara meydan okuyacaksınız.

Celluphase Avantajları

Celluphase uygulaması ameliyatsız olması nedeni ile pek çok avantaj sağlamaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Ameliyat gerektirmez.
  • Sosyal yaşantınızı olumsuz etkilemez.
  • Uygulama sonrasında kızarma ve morluk oluşmaz.
  • Ödem minimum oluşmaktadır.
  • Sıkı ve çok daha genç görünmenizi sağlar.
  • Uygulama sonrasında iz vs kalmaz.
  • Yanak ve gözaltı uygulamaları da yapılmaktadır.
  • 30 yaş ve üzeri gıdı sıkıntısı yaşayan herkese uygulanmaktadır.
Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL