Brezilya Tekniği İle Popo Kaldırma

Günümüzde, kadınların daha çekici popolara sahip olmak amacıyla yaptırdıkları Bbl, kalıcı sonuçları olan bir estetik operasyondur. Brezilyalı kadınların, kusursuz ve biçimli kalçalarından ilham alınarak yapılan operasyonlar son yıllarda oldukça rağbet görmektedir. Kadınların genetik olarak gelen yapısal hatları, bu ameliyatlar ile daha kıvrımlı ve sıkı bir şekle girmektedir.

Genetik Faktörler Kaderimiz mi?

Yağ transferine dayalı olarak yapılan ameliyatlarda, hastanın kendi vücut yağları kullanılır. Yağlar, liposuction ile alınarak, popoya enjekte edilir. Popo kaldırma ameliyatı ile bel ve kalça bölgesindeki yağlar yeniden şekillendirir. Böylece, genetik faktörlerin olumsuz yönde etkilediği vücut hatları, biçimli bir şekle kavuşur. Uzman cerrahlar tarafından, yapılması uygun olan operasyonlarda, poponun şeklinin büyümesi hastadan alınan yağ miktarına bağlıdır.

Kum Saati Zarifliğinde Yeni Bir Vücut

Düz ve şekilsiz olan kalçalar, bu teknik sayesinde daha dolgun bir şekil alır. Alt ve üst vücutları orantısız olan kadınların bu ameliyat sonunda, kusursuz bir altın orana yakın hatları olur. Karın bölgesinde yerleşik yağlardan, kalça büyütme ameliyatı sayesinde kısa sürede kurtulabilirsiniz. Üzerinizdeki kıyafetleri daha güzel taşıyarak, kendinize olan güveniniz artar. Ameliyat sonrasında, vücudunuz bir kum saati gibi zarif şekil alır.

Brezilya Kalçası ve Yağların Önemi

Bu operasyonda, hastanın kendi vücut yağları kullanıldığı için, ameliyatı olacak olan kişinin çok zayıf olmaması gerekir. Ayrıca bölgesel yağlarının olması da ameliyat için avantajlı bir durumdur. Kilo sebebiyle, poposun da sarkma ve form kaybı olan kişilere önerilen Bbl, halk arasında Brezilya kalçası olarak bilinir.

Ameliyat sonrasında, hasta iki üç hafta poposunu üzerine oturamaz ve yatamaz. Bu hassas dönemde, doktorun tavsiye edeceği korseyi takmak önemlidir. 12-15 gün takılacak korse, poponun yeni şeklinin korunmasında etkili olmaktadır. Ayrıca korse kullanımı, günlük yaşamda bölgesel korumaya da yardımcı olur. Popo kaldırma operasyonlarından sonraki üç haftalık süre zarfında, enfeksiyon oluşmaması adına, havuz ve denize girmemek gerekmektedir.

Yağ Enjeksiyonu Nasıl Uygulanır?

Estetik açıdan mükemmel sonuçlara ulaşmak için, hastanın klinik muayenesi uzmanlar tarafından yapılır. Burada önemli olan kriterler, kalça kaslarının hacmi, pelvik kemik yapısı ve kalçadaki yağların dağılımıdır. Pelvik kemiğine herhangi bir müdahale yapılamadığı için, tedavilerde ya implant ya da yağ enjeksiyonu uygulaması yapılır. Bazı hastalar için, her iki uygulama aynı anda uygulanarak en verimli sonuçlara ulaşmak amaçlanır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL