Boyun Germe Bandı İşi Yarıyor mu?

İnsan vücudu yıllara ve yıllar içerisinde maruz kaldığı faktörlere bağlı olarak deforme olmaya mahkum olmaktadır. Bu deformasyonlar genellikle ciltte kırışıklı ve sarkmalar ile izlenmektedir. Özellikle kadınların çok hassas olduğu yaşlılık belirtilerini önlemek için yöntemler mevcut. Önlemek için yapılan yöntemlere rağmen kırışıklıklar ve sarkmalar yıllar içerisinde kendini göstermektedir. Bu durumda ise devreye genellikle estetik operasyonlar girmektedir.

Estetik operasyonlar hem maddi olarak külfetli hem de insan vücuduna yapılan bir dışarıdan müdahale olduğu için bazı insanlar bu yöntemi benimsememektedir. Bu durumda da farklı yollar aranmaktadır. Boyun kısmında gerçekleşen sarkmalar için boyun germe bantları son zamanda oldukça konuşuluyor. Hatta çoğu kişi tarafından da kullanılıyor.

Boyun Germe Bandı Kullanımı

Özellikle gıdı bölgesinde oluşan sarkmalardan rahatsız olan kişiler bir çözüm arayışına girerler. Operasyon estetik olarak oldukça güzel sonuçlar veren çözümlerdir fakat maddi kısmı ve iyileşme süreçleri sebebi ile çoğu kişi tarafından tereddütlü karşılanır. Bu durumlarda anlık kurtarıcı olacak ve hızlı sonuçlar verecek çözümler aranıyor. Boyun germe bantları da anlık çözüm olan geçici araçlardır. Bu bantlar sayesinde saniyeler içerisinde ameliyatsız gıdı estetiği yapmış oluyorsunuz. Tabi ki bantları çıkana kadar süren bir etki oluyor.

Boyun germe bantları cilde zarar vermeyecek maddelerden üretilir. Hava alan yapıya sahiptirler ve hipoalerjenik malzemelerden üretilirler. Böylelikle uygulandığı bölgede cilde herhangi bir zarar vermezler. Kullanımları oldukça kolaydır ve fiyat olarak oldukça uygundurlar.

Boyun Germe Bandı Nasıl Kullanılır?

Boyun kısmında oluşan sarkmalara çözüm olarak ameliyatsız gıdı estetiği olarak da isimlendirebileceğimiz boyun germe bantları oldukça pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünler tek kullanımlıktır ve ismi üzerinde olduğu gibi bantlanarak yani yapıştırılarak germe işlemini gerçekleştirirler. Tek kullanımlık özelliğe sahiptirler. Bu yüzden her gerdirme işlemi için yeni bant kullanılması gerekir.

Bandı uygulamadan önce uygulanacak olan kısmın iyice temizlenmesi ve iyice kurutulması gerekmektedir. Sarkmış olan bölgeyi toparlamak için bandı yapıştıracağınız bölgeyi doğru seçmelisiniz. Seçilen bölgenin saç ile ya da kıyafet ile kapatılabiliyor olması da oldukça önemlidir. Bu yüzden bandı yapıştırmak için kapanabilecek olan bir bölgeyi tercih etmenizde fayda vardır.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL