Boyun Germe 7 Soruda Yüz ve Boyun Germe

İnsan vücudu; stres, beslenme bozukluğu, iş yoğunluğu, yaşlanma gibi sebeplerden dolayı zamanla çeşitli sorunlar ile karşılaşmaktadır. Yaşlanma ile birlikte özellikle, cildimizde lekeler, sarkıntılar ve kırışıklıklar gibi istenmeyen sorunlar meydana gelmektedir. Yüz ve boyun çevresi bu tür sorunlardan en çok etkilenen bölgelerdir. Son yıllarda boyun germe ve yüz germe ameliyatları ile bu sarkıntı ve kırışıklıklardan kurtulmak mümkün olmaktadır. Yüz ve boyun germe ameliyatları için merak edilenleri 7 soruda açıklayabiliriz.

  1. Yüz ve Boyun Germe Ameliyatı Nedir?

Estetik ameliyatlardan en sık uygulananlardan biri yüz estetiği ameliyatıdır. Yüz estetiği ameliyatı, boyun germe ameliyatı ile birlikte yapılabilir. Bu ameliyatlar ile çok belirgin bir gençleştirme sağlanabilir. Yüz ve boyun germe ameliyatı, kişinin isteğine göre; yüz ve boyun çevresindeki sarkma ve kırışıklıkları düzeltme işlemleridir.

  1. Yüz ve Boyun Germe Ameliyatını Kimler Yaptırabilir?

Yüz gerdirme ve boyun gerdirme ameliyatları genellikle 40 yaşını aşmış ve yaşlılık belirtileri oluşmaya başlamış erkek ve kadınlara yapılabilir. Ama bu operasyonlar için kesin bir yaş kuralı yoktur. Gerekli durumlarda her yaş hastaya bu ameliyatlar yapılabilir.

  1. Yüz ve Boyun Germe Ameliyatları Nasıl Yapılır?

Bu ameliyatlar uygun bir hastane ortamında tecrübeli doktorlar ile yapılmalıdır. Bu tür estetik ameliyatlarında yüzün yapısı güçlendirilir. Sarkan ve kırışan deriler düzeltilir. Genel olarak karışık ve ayrıntılı bir ameliyattır. Bu operasyonlar genellikle 4-6 saat sürmektedir.

  1. Yüz ve Boyun Germe Ameliyatları ile Ne Kadar Gençleşme Sağlanır?

Boyun germe ve yüz estetiği ameliyatlarında 10-15 sene kadar gençleşme olabilir. Etkili ve kalıcı olması sebebiyle uzun yıllar genç görünüm devam etmektedir.

  1. Yüz ve Boyun Germe Ameliyatları Kalıcı mıdır?

Yüz ve boyun germe ameliyatı genellikle kalıcı olan estetik operasyonlardır. Ameliyatlar kalıcı olmakla birlikte kişilerin, ameliyattan sonraki yaşam tarzları ve beslenme alışkanlıkları gibi unsurlar etkili olmaktadır.

  1. Yüz ve Boyun Germe Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olur?

Bu tür estetik ameliyatlar hakkında en çok merak edilenlerden biri de ameliyat sonrası iyileşme sürecidir. Yüz ve boyun germe ameliyatları sonrasında genellikle hastalar, 1 gece hastanede kalmaktadır. Bu süreçten sonra taburcu edilmektedir. 1 hafta içinde hastane tarafından dikişler alınmaktadır. 10-15 gün süreyle şişme ve morluklar meydana gelse de bu sorunlar geçicidir. Hasta 1 ay içinde sağlığına kavuşacaktır.

  1. Yüz ve Boyun Germe Ameliyatlarının Fiyatları Nedir?

Yüz ve boyun germe ameliyatları ilgili hastaneler tarafından yapılmaktadır. Net olarak bir fiyat belirtmemiz mümkün değildir. Kişinin ne oranda estetik yaptıracağı fiyat konusunda belirleyici olmaktadır. Adaylar hastanedeki ilgili kişilerden bilgi alabilir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL