Botoks Aşırı Terleme Tedavisinde Kullanılır Mı?

Botoks günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Saç botoks, çene botoks, dudak botoksu gibi birçok işlemde kullanılan botox yüzlerce kişinin şikayetçisi olduğu aşırı terleme hastalığının tedavisinde de güvenle kullanılmaktadır. Kişilerin bireysel aldıkları önlemlerle geçmesi mümkün olmayan bu hastalık sahibi oldukları kişileri oldukça zor duruma sokmakta ve gün içerisinde aşırı terlemeden dolayı hoşlanmadıkları görüntülere maruz kalmaktadırlar.

Birçok estetik hamlede kullanılan bu yöntemi aşırı terleme tedavisi için de oldukça uygun bir medikal tedavi yöntemidir. Aşırı terleme için bu tedavi yöntemine başvuranlar için merak konusu olan botoks fiyatları işlemi yaptıracağınız kliniğe göre farklılık göstermektedir.  Oldukça rağbet gören bu yöntemle sizler de aşırı terleme probleminden kurtulabilirsiniz.

Botoks Nerelerde Kullanılır?

bu uygulama plastik cerrahi alanının en sık başvurduğu tedavi yöntemlerinden biri olarak kabul edilebilir. Yüzün belli bölgelerindeki kırışıklıkların giderilmesi, kaşların kaldırılması ve aşırı terleme hastalığının tedavisinde kullanılan bu yöntem aynı zamanda mide botoksu işlemiyle kişiye bir kilo verdirebilme becerisine de sahiptir. Mide botoks fiyatları bilgisine işlemini yaptıracağınız estetik merkezi iletişim araçlarından ulaşabilirsiniz.

Yıpranan ve dökülen saçlar için de mucizevi bir işlem sunan saç botoks, saça protein verilerek dolgunluk ve parlaklık kazanmasına olanak sağlanmaktadır. Birçok kullanım alanına sahip olan bu botoks yöntemiz uzman estetisyenler aracılığı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirilmekte vi kişilerin diledikleri görüntülere kavuşmalarına olanak sağlamaktadır.

Aşırı Terlemede Botoks Mucizesi

Aşırı terlemeyle mücadele eden herkes bu problemin çözümü için birçok yönteme başvurmakta ve bireysel gerçekleştirilen tedavi yöntemleri kişileri kesin sonuçlara götürmemektedir. Bundan dolayı kişiler profesyonel bir uzmandan destek almak üzere botoks fiyatları arayışına girmektedir. Kişilere oldukça kolay ve kesin çözüm sunan bu yöntemle aşırı terleme probleminizden kurtulabilirsiniz.

Aşırı terlemenin olduğu ter bezlerine enjekte edilen botoks ile özellikle koltuk altı bölgeleri oldukça acısız bir şekilde süreci tamamlamaktadır. Diğer bölgeler için ise ağrı kesici özelliği bulunan botoks kremi kullanılarak ağrı minimuma indirilerek kısa sürede tedavi tamamlanmış olur. Kısa sürede tamamlanan medikal işlem etkisini bir hafta içerisinde göstermektedir. Bu süreç tamamlandıktan sonra uzun bir süre bu rahatsızlıkla başa çıkmak durumunda kalmazsınız.

 

Soru sor

Name
E-mail
Comment

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL