Altın İğne Uygulaması Nedir?

Altın iğne uygulaması bir güzelleştirme ve cilt gençleştirme uygulamasıdır. Çevresel etmenlerden ve yaşlanmadan kaynaklı olarak tende meydana gelen kırışıklıkların, lekelenmelerin ve deformasyonların giderilmesi için yapılmaktadır. Altın iğne uygulaması ile beraber cildiniz daha genç, parlak ve canlı bir hal alır. Bu uygulama seanslar şeklinde yapılmaktadır. Seans sayısının tespit edilmesinde ciltteki deformasyon düzeyi ve miktarına bakılarak karar verilmektedir.

Bu uygulama vücudun farklı yerlerine ve yüze güven içerisinde yaptırabileceğiniz bir uygulamadır. Kısa bir zaman ayırarak bu işlemi başarıyla yaptırabilirsiniz. Altın iğne uygulamasında cerrahi bir müdahale söz konusu değildir. Cildinizde bulunan kızarıklıklardan, istenmeyen şişliklerden ve yara izlerinden bu uygulama sayesinde kurtulabilirsiniz. Uygulamada kullanılan cihaz cildin yüzeyine hiçbir zarar vermemektedir.

Altın İğne Uygulamasının Yaptırılacağı Durumlar Nelerdir

Bu işlemle pek çok cilt kusuru tedavi edile bilinmektedir. Altın iğne esasında bir cilt yenileme metodudur. Be sebeple kullanım sahası son derece geniştir. En sık kullanım şekilleri ise; gözeneklerin sıkıştırılması, yara ve yanık lekelerinin tedavilerinde, yaşlanma belirtilerinin ortadan kaldırılması, izlerin ve aknenin tedavi edilmesidir.
Altın iğne işlemi hızlı ve ağrısız bir uygulama olduğundan sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Gençleştirme ve cilt düzeltmelerde oldukça etkilidir. Altın iğne işlemlerinin süresi yaklaşık olarak 35-40 dakika arasında sürmektedir. İşlem bittikten sonra tedavi olan kişinin hastanede kalmasına lüzum yoktur. Operasyonda lokal anestezi yapılmaktadır.

Altın İğne Uygulaması Hangi Bölgelere Yapılmaktadır

Bu uygulama hem vücutta hem de yüz de son derece basit bir biçimde uygulanabilen bir metot olarak karşımıza çıkmaktadır. Bacak bölgesinde geniş alanlara yayılan çatlakların tedavisinde uygulana bilinir. Her bölgenin tedaviye yanıt verme süresi farklılık göstermektedir. Bu durumda seans sürelerinin ve kaç seans olacağının tespit edilmesini sağlamaktadır.
Uygulamanın başarı ile tamamlanabilmesi için seanslar kesinlikle aksatılmamalıdır. Altın iğne uygulaması, kolay ve hastanın konforunu sağlayabilmesi sebebiyle son dönemlerde sıklıkla tercih edilmekte olan bir yöntemdir. Bu uygulama aynı zamanda her çeşit ten renginde ve cilt tiplerinde uygulanmaktadır. Ciltteki kusurları giderir ve cildi yeniler. Ciltte soyulma, kabuklanma ve pullanma yapmaz.

Soru sor

Name
E-mail
Comment

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL