Altın İğne İle 10 yaş Gençleşin – Scarlet S Mucizesi

İnsanlar ve özellikle bayanlar her daim genç ve güzel kalmak istemektedir. Bunun için çeşitli cilt bakım uygulamaları ve operasyonları denerler. İlerleyen teknoloji, cildin gençleşmesi ve güzelleşmesi için çeşitli teknikler geliştirirdi. Son zamanların en popüler uygulamalarından olan altın iğne tedavisi olup 3 veya 5 dakikalık pembelikten sonra normal hayata devam etmeyi sağlayan bir işlemdir.

Uygulamanın yapıldığı sistemin ucunda altın iğne bulunur. Altın iğnelerin oluşturduğu başlık, radyofrekans ünitesine bağlıdır. Altın iğnelerin ucuna cildin ihtiyacı kadar radyofrekans verilir. Altın iğne ve radyofrekans dalgaları birçok dermatolojik sorunlara çözüm olmaktadır. Cildin sıkılaşması ve gençleşmesi için yapılan ameliyatsız bir tedavi olan altın iğne tedavisi, Scarlet S tedavisi olarak da bilinmektedir.

Altın İğne Scarlet S Hangi Durumlar İçin Kullanılır?

Ameliyatsız uygulama olan Scarlet S İle Cilt Gençleştirme ve daha birçok olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Uygulamanın tesirli olduğu durumlar ve etkileri şöyledir:

  • Cilt gençleştirme: Kaş, yüz, alın, dudak üstü, yanak ve göz çevresindeki kırışıklıkların tedavisinde etkilidir. Yaşla birlikte oluşan sarkmalarda toparlayıcı etkisi vardır. Cilt gençleştirme, boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkların düzeltilmesi Scarlet S mucizesinin en yaygın kullanıldığı alandır.
  • Sivilce izlerinin tedavisi: Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak siyah nokta oluşumunu azaltır. Cildin yağlı görünümünü engeller. Hafif olan sivilce izleri yüksek oranda düzelir. Derin olanlarda ise gözle görülür fark meydana getirir.
  • Cilt çatlakları: Çatlak tedavisi, dermatolojik tedavilerde en zor olandır. Bundan dolayı birkaç uygulamanın birleştirilmesi gerekir. Fraksiyonel karbondioksit ve iğneli radyofrekans ile birlikte uygulandığında çatlakların genişliği azalır, cildin renginde düzelme olur.
  • Aşırı terleme: Ter bezlerini kalıcı olarak etkisizleştiren altın iğne tedavisi aşırı terleme sorunun önüne geçer.

Altın İğne Scarlet S Nasıl Uygulanır?

Ameliyat izlerinin giderilmesi, aşırı terleme, çatlak gideme, cilt gençleşmesi sivilce izlerinin giderilmesini isteyenler, Altın iğne Scarlet S uygulatmalıdır. Uygulamaya başlamadan önce cilt temizlenir. Oluşabilecek ağrı ve sızıyı azaltmak ve hastanın konforunu sağlamak için anestezi yapılır. Uygulama sırasında her hasta için ayrı altın iğneli başlık kullanılır. Kişiye özel altın iğnelerin bulunduğu başlık radyofrekans ünitesine bağlanarak işleme başlanır. İşlem sırasında cildin ihtiyacına uygun parametreler ayarlanır. Cildin problemli bölgelerine birkaç defa geçilerek işlem tamamlanır. İşlem sonrasında bakım maskeleri uygulanır. Bakım maskeleri işlemin etkisini artırır. Bütün işlem 30 ila 40 dakika arası sürer. Hafif kızarıklık ve kabuklanmaları olması normaldir.

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Bize Yazın

Bilgi ve Sorularınız için bize ulaşın

Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Trioklinik © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL